• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
21 marz 2013 15:26

Kabiny prysznicowe

Ponieważ najczęściej kabinę prysznicową ustawiamy w rogu łazienki, modeli do montażu w narożniku jest najwięcej. Prostokątne, kwadratowe oraz półokrągłe, do kompletowania z brodzikiem lub ustawiania bezpośrednio na posadzce.

Collection 3 – z serii kabin bezprofilowych; smukłe zawiasy i elementy ścienne z chromowanego metalu, delikatny reling i innowacyjna konstrukcja klamki; drzwi z mechanizmem unoszenia, otwierane na zewnątrz i do wewnątrz w pełnym zakresie; bezpieczne szkło hartowane 8 mm; także w wymiarach na indywidualne zamówienie. Cena: ok. 16.000 zł, Duscholux.

łazienki
fot. Duscholux

Almatea KDJ+S – przyścienna, prostokątna z jednoczęściowymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz; przejrzyste szkło hartowane 6 mm, pokryte powłoką Easy Clean, chromowane profile (aluminium) i zawiasy (mosiądz); mechanizm podnoszenia i opuszczania podczas otwierania i zamykania; różne wymiary, od 80x80 cm. Cena: od ok. 2.631 zł, Radaway.

łazienki
fot. Radaway

KNDJ2/Free – narożna, z drzwiami skrzydłowymi i ścianka stałą; bezpieczne szkło hartowane z modyfikacją powierzchni Glass Protect; zawiasy mocowane na płasko od wewnątrz; wys. 195 cm; różne wymiary, w wersji kwadratowej od 80x80 cm, prostokątnej od 75x90 cm. Cena: od ok. 2.010 zł, Sanplast.

łazienki
fot. Sanplast

First – kwadratowa, z wejściem narożnym, szer. wejścia 49 cm; dwuczęściowe drzwi przesuwane, wyposażone w wygodne uchwyty; szkło przezroczyste, profile srebrny połysk; 90x90x190 cm. Cena: ok. 586 zł, Koło.

łazienki
fot. Koło

Atea – z wejściem narożnym, drzwi przesuwane z mechanizmem windowym; szkło hartowane 6 mm, przezroczyste lub z piaskowanym nadrukiem; profile aluminiowe, kolor biały lub srebrny połysk; wys. 185 cm (standard) lub 200 cm (na zamówienie), szer. od 80 do 120 cm. Cena: od ok. 3.291 zł, Kermi.

łazienki
fot. Kermi

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH