Kabina z serii Melia, model  M42P marki SanSwiss to model który można ustawić w narożniku. Fot. SanSwiss.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Kabina z serii Melia, model M42P marki SanSwiss to model który można ustawić w narożniku. Fot. SanSwiss.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 marz 2015 13:06

Kabiny walk-in. Zobacz 15 komfortowych modeli

Kabiny typu walk-in to wygodne i efektowne rozwiązanie dla właścicieli łazienek o nieco większym metrażu, ale można znaleźć także modle do wnęk.

Kabiny typu walk-in zawdzięczają swoją nazwę formie, która umożliwia wejście pod prysznic bez otwierania drzwi. Polecane są do dużych łazienek, a nawet salonów kąpielowych. W zależności od wielkości, kształtu i miejsca jakie zajmą w łazience (narożnik, wnęka, przy ścianie) kabiny walk-in mogą być tworzone z jednej, dwóch lub trzech ścianek. Mają zwykle szerokość 100-150 cm.

Przestronne wnętrze i komfort kąpieli to niewątpliwe atuty systemów bezdrzwiowych, ale do ich montażu i właściwego wyeksponowania potrzebna jest odpowiednia powierzchnia. Kąpiel w kabinie walk-in ma niewątpliwie luksusowy charakter. Bezprogowe wejście, swoboda ruchów i przestronne wnętrze to pewne atuty kabin walk-in. Taka kąpiel to nie tylko przyjemność, ale również gwarancja odpoczynku i rozluźnienia pod prysznicem. 

Kabiny typu walk-in są także efektowne i eleganckie. Wykonane są z solidnego szkła o gr. 6-8 mm. Oprócz tradycyjnego, transparentnego szkła możemy również wybrać wersje w kolorze brązowym, grafitowym, a nawet z dekoracyjnym wzorem. Ciekawym rozwiązaniem są szklane ścianki z efektem lustra.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH