Wanna Squaro Edge 12 Villeroy & Boch

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Wanna Squaro Edge 12 Villeroy & Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 kwi 2016 13:54

Kąpiel w kolorze - nowe wanny znanej marki

Ponad 200 kolorów do wyboru: od łagodnych pasteli do eleganckich szarości i czerni z najdziemy wśród nowych kolorowych wanien.

Trzy wolnostojące kolekcje wanien: La Belle, Squaro Edge 12 oraz Loop & Friends Villeroy & Boch można teraz zamówić w odcieniu, który najlepiej odzwierciedli nasze wnętrze! Współpraca Villeroy & Boch z niemiecko-duńską projektantką Gesą Hansen rozpoczęła nowy trend dla firmy – ceramikę otuloną barwami. Po wprowadzeniu 15 odcieni o różnej intensywności dla umywalek Artis marka postanowiła ubrać w kolory również wanny. 

Klasyczna La Belle, purystyczna Squaro Edge 12 i nowoczesna Loop & Friends – trzy wolnostojące wanny w trzech stylach na zewnątrz zostały otulone kolorem, który kontrastuje z błyszczącym białym wnętrzem. Do wyboru mamy 15 odcieni stworzonych przez Gesę Hansen dla umywalek Artis: od modnych pasteli, różu i błękitu, przez odcienie żółci i zieleni, aż po stonowane szarości i elegancką czerń. A także ponad 200 dodatkowych kolorów na zamówienie – wystarczy wybrać, z jaką barwą najlepiej będzie współgrać wnętrze Twoje i Twojej łazienki! Od harmonijnych tonów do zaskakujących kolorystycznych kontrastów – możesz zdecydować się na jeden akcent kolorystyczny lub feerię barw, łącząc kolorowe wanny z umywalkami Artis od Villeroy & Boch.

Nowatorskie kształty i niebanalne wzornictwo wanny zawdzięczają Quarylowi®. Ta mieszanka kwarcu i akrylu jest niezwykle plastyczna, co stwarza nieograniczone możliwości projektowe. Ponadto materiał ten jest odporny na zarysowania oraz pomaga utrzymać ciepło wody, pozwalając dłużej cieszyć się relaksującą kąpielą. Wanny z kolekcji Loop & Friends – dostępne w wersji owalnej oraz prostokątnej – wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, z gładką i łatwą w pielęgnacji powierzchnią. Ale to nie koniec ich zalet, ponieważ 44-centymentrowa głębokość umożliwia łatwe oszczędzanie wody. Dwa oparcia po obu stronach wanny oraz odpływ umiejscowiony pośrodku pozwoli z kolorowych kąpieli skorzystać nawet dwóm osobom w tym samym czasie!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH