Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Novellini

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 15 gru 2008 09:01 (aktualizacja: 22 gru 2013 19:26)

Kąpiel w luksusie

Czasem łazienka zasługuje na specjalne względy aranżacyjne. Zamienia się w salon kąpielowy, z wytwornymi dodatkami i wyposażeniem. A kiedy znajduje się tuż przy sypialni, wraz z nią tworzy prawdziwą strefę relaksu i... luksusu.

Miękkie ręczniki i szlafrok z kolekcji Carmen pozwolą zatopić się w puszystej tkaninie. Wykończone bawełnianym koronkowych haftem w kształcie kwiatów i kropli, staną się też interesującą dekoracją łazienki, Carré Blanc.

Carre Blanc ręcznik
fot. Carre Blanc

Szezlong ISA włoskiej firmy Giovannetti. Mebel na pozór salonowy, doskonale sprawdzi się w nowym otoczeniu... wytwornej łazienki. Przedłuży cenne chwile relaksu, tuż po gorącej, aromatycznej kąpieli. Cena: od ok. 8.000 zł (w zależności od wybranego obicia), dom & home.

Isa szezlong
fot. dom&home

Ekskluzywną linię Anticato Cerato docenią osoby preferujące w łazience wyrafinowany styl. Na zdjęciu: czerwona umywalka LAV 20 z kamienia Travertino Rosso – ok. 11.600 zł, w tle płyta Bluebelge (wym. 30,5x60 cm) – ok. 880 zł/m2, po lewej trzy rodzaje mozaiki: mozaika Matita i Travertino Rosso – ok. 890 zł/m2, mozaika Mix (Travertino Rosso, Smoke, Londongrey, Nero Marquinia) – ok. 1.100 zł/m2 oraz mozaika Brico i Bluebelge – ok. 790 zł/m2, Petra/Yeti.

Yeti
fot. Yeti

Bateria umywalkowa z kolekcji Axor Massaud (proj. Jean-Marie Massaud) zaskakuje niestandardowym kształtem. Woda wypływa z niej niczym z wodospadu, a forma kranu sprawia, że może on pełnić funkcje małej półeczki na kosmetyki lub dekoracyjne świece. Cena: od 2.797 zł, Hansgrohe.

bateria umywalkowa Hansgrohe
fot. Hansgrohe

Trójotworowa bateria umywalkowa z kolekcji JOOP! wnosi do łazienki styl, pełen ekspresji i emocji. Wraz z niepowtarzalnym designem, idzie w parze szereg innowacji technicznych, m.in. perlator, dający szeroki, miękki, bogato nasycony powietrzem strumień. Cena: ok 3.387 zł, Kludi.

bateria umywalkowa Kludi
fot. Kludi

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA