Łazienka jest bardzo odważną kompozycją barwnych zestawień. Mnogość kolorów płytek ceramicznych wraz  z białymi ścianami i czarną szafką podumywalkową tworzą spójną stylistycznie całość. Projekt Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska-Różycka. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Łazienka jest bardzo odważną kompozycją barwnych zestawień. Mnogość kolorów płytek ceramicznych wraz z białymi ścianami i czarną szafką podumywalkową tworzą spójną stylistycznie całość. Projekt Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska-Różycka. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
02 sie 2014 21:05

Kolorowa ściana za prysznicem. Najciekawsze pomysły architektów

Ściana za prysznicem nie musi być nudna. Można ją przyozdobić kolorowymi płytkami lub barwną mozaiką. Zobaczcie kilka mega kolorowych, fantazyjnych i naprawdę fajnych pomysłów prosto z rodzimego podwórka.

Urządzając łazienkę coraz częściej decydujemy się na prysznic. Nie tylko z powodzeniem zastępuje on tradycyjną wannę, ale i pozwala na bardziej ergonomiczne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Dotyczy to zwłaszcza małych łazienek, choć i w tych zupełnie dużych prysznic doskonale wpisuje się w aranżację.

Coraz częściej też rezygnujemy z gotowych kabin, wybierając te do montażu z odpływem lub brodzikiem do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Takie rozwiązanie doskonale wtapia się w aranżację łazienki, nie zakłócając przy tym koncepcji wystroju całości. Szklane ścianki prysznica doskonale też eksponują ścianę tuż za nim. Dlatego warto to miejsce wyróżnić. Można to zrobić na wiele sposobów – od ciekawej mozaiki, po przez płytki z dekorem, aż po zastosowanie zupełnie nietypowych rozwiązań, jak fototapeta, farba czy po prostu mariaż płytek z całkowicie różnych kolekcji. My wybraliśmy dla Was te najbardziej kolorowe sposoby na udekorowanie ściany za prysznicem. Zobaczcie galerię najciekawszych realizacji prosto z polskich domów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH