Wanna Split. Fot. Koło

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Wanna Split. Fot. Koło
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
16 lut 2017 11:34

Komfortowa łazienka: wybieramy wannę akrylową

Przygotowując się do remontu łazienki, często stajemy przed dylematem co wybrać, prysznic czy wannę? Decydując się na wybór wanny, pamiętajmy o tym, aby wykonana była ona z najlepszych materiałów, które będą służyły nam przez długie lata.

Wanny polecane przez producentów wyposażenia łazienek zapewniają komfort i ergonomię, jednocześnie dzięki dbałości projektantów są atrakcyjnie wizualnie i przystosowane nawet do najbardziej wymagających aranżacji. Wanny Koło wykonane zostały z odpowiedniej grubości, akrylu sanitarnego Lucite®. Jest lekki, a jednocześnie niezwykle wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Powierzchnia akrylu w zależności od modelu wanny to 3,5 do 5 mm. Dzięki odpowiedniej twardości taki akryl jest również odporny na zarysowania. W wannach wykonanych z akrylu dłużej utrzymuje się stała temperatura kąpieli, a gładka i ciepła powierzchnia daje przyjemne odczucie w kontakcie ze skórą.

Dzięki swojej wyjątkowo gładkiej i nieporowatej powierzchni, akryl jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Do jego czyszczenia wystarczy użyć stosowanych powszechnie środków czyszczących, a na końcu dokładnie spłukać i wysuszyć czystą i miękką ściereczką.

Dodatkowym atutem poprawiającym komfort użytkowania wanien jest wzmocniony rant, który poprawia ich stabilność.  Do wanien prostokątnych producent proponuje panele wykonane z wilgocioodpornej płyty MDF, które charakteryzuje trwałość i łatwy montaż. Panele są alternatywą do płytek ceramicznych. Ich montaż możliwy jest na dwa sposoby – narożny i wnękowy, wraz z zestawami profili, pozwalają dopasować rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH