Bateria natryskowa ścienna Algeo Square. Fot. Ferro

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Bateria natryskowa ścienna Algeo Square. Fot. Ferro
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 lip 2017 11:32

Łazienka w modnych pastelach - tak ją urządzisz

Osobom, które zastanawiają się nad wyborem kolorystyki łazienki, warto polecić pastele, które w połączeniu z uniwersalną bielą powiększają optycznie wnętrze, nadają mu delikatności i łagodności oraz wprowadzają spokojny nastrój.

Łazienka w takiej tonacji to rozwiązanie sprawdzone i ponadczasowe, co nie znaczy, że nie może być nowoczesne! Glazura i umywalka w pastelowych odcieniach zieleni, turkusu i malachitu świetnie komponują się z bielą ścian i jasną posadzką oraz elementami z surowego sosnowego drewna. Dzięki modułowym rozwiązaniom przestrzeń zostaje ekonomicznie wykorzystana, a pomieszczenie zyskuje modny charakter, dodatkowo podkreślony ścianą z białych kafelków ułożonych na wzór cegieł.

Z prostokątnymi płytkami, umywalką i lustrem doskonale harmonizuje designerska armatura zaprojektowana na bazie podobnych kształtów. Dzięki rezygnacji z zabierających przestrzeń brodzika i kabiny zyskujemy pełną swobodę ruchów pod prysznicem. Rozwiązanie to wymaga na wstępnym etapie prac odpowiedniego wyprofilowania podłoża i zastosowania specjalnego odpływu - starannie i elegancko wykończony, jest niemal niewidoczny. 

Do wystroju tak urządzonej łazienki świetnie pasują praktyczne akcesoria w podobnym stylu oraz meble łazienkowe o prostych geometrycznych kształtach z frontami i korpusami w modnych pastelowych odcieniach: zieleni, błękicie czy beżu.

Łazienka w pastelach uspokaja i przynosi ukojenie. Niezawodna, solidna armatura i praktyczne akcesoria dzięki swej funkcjonalności i bezawaryjności czynią z tego pomieszczenia nasz azyl, wygodną, intymną przestrzeń do pielęgnacji, relaksu i wypoczynku.

Źródło:  Ferro

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH