Kolekcja Darling New. Fot. Duravit

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja Darling New. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
21 sty 2017 11:08

Łazienka w stylu nowoczesnym – tak ją urządzisz  

Inspirowana stylem nowoczesnym łazienka stanowi harmonijne połączenie jasnych barw z prostymi geometrycznymi wzorami wyposażenia.

Idealnym tłem dla zaprezentowania estetyki białej ceramiki stają się płaszczyzny utrzymane w odcieniach szarości, przełamywane mocnymi akcentami kolorystycznymi. W łazience urządzonej w stylu nowoczesnym dominuje beton, szkło, metal. Nie brak także akcentów z naturalnego drewna.

Nowoczesność, której wyznacznikiem jest unikanie zbędnej dekoracyjności i zredukowanie wyposażenia do niezbędnego minimum, czerpie inspiracje z modernizmu, fascynacji stylem industrialnym czy też loftowym. Nie bez przyczyny zatem niemal kultowym materiałem, bez którego nie mogłoby się obejść wnętrze zaprojektowane w duchu nowoczesności, jest beton. Ma on szereg zastosowań – od wykończenia ścian i podłóg, poprzez wykonywanie mebli, na drobnych detalach kończąc. Interesującą i niepowtarzalną strukturę osiąga się nie tylko przy wykorzystaniu betonu architektonicznego, ale także mas dekoracyjnych, czy specjalnych produktów polimerowo-cementowych.

Różne odcienie szarości dobrze komponują się z kolorem białym. Oryginalności pomieszczeniu łazienkowemu nadadzą mocne akcenty kolorystyczne: antracyt, różne odcienie niebieskiego, fioletu. Wnętrze ocieplą oraz wprowadzą atmosferę przytulności elementy wykonane z drewna, zarówno gatunków krajowych, jak i egzotycznych. Stanowią one idealne tło dla zaprezentowania serii wyposażenia łazienkowego spod znaku Duravit.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH