Jednouchwytowa, podtynkowa bateria prysznicowa 3V. W zestawie słuchawka antical, wąż satynowy oraz deszczownica z kaskadą. Fot. Tres

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Jednouchwytowa, podtynkowa bateria prysznicowa 3V. W zestawie słuchawka antical, wąż satynowy oraz deszczownica z kaskadą. Fot. Tres
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
22 wrz 2017 09:29

Łazienka w stylu SPA - tak ją urządzisz

W łazience urządzonej w stylu SPA znajdziesz orzeźwienie i sposób na relaks. Odprężające kąpiele czy masaże pod prysznicem oraz piękne widoki zapewnią wytchnienie po ciężkim dniu.

Kąpiel to doskonały sposób na relaks i odnowę niezależnie od tego jaką formę preferujesz. Jeżeli wolisz zanurzyć całe ciało i oddać się błogiemu lenistwu w wannie, wybierz model wolno stojący. Dobierz podłogową baterię, a zapewnisz sobie komfort i wygodę, a łazience – wyrafinowany styl.

Zwolennikom prysznica i masażu wodą odprężenie i ochłodę zapewnią natryskowe dysze boczne oraz deszczownice i słuchawki prysznicowe oferujące różne rodzaje strumieni: normalny, mieszany, masaż czy mgiełka. Nie zapomnij o dodatkach. Rośliny zielone, drewniane dekoracje, stoliki pomocnicze czy specjalne półki na kosmetyki zmienią łazienkę w salon kąpielowy. Z kolei świece zapachowe i olejki do kąpieli pozwolą korzystać z dobrodziejstw aromaterapii.

Zobacz także 10 nowych kolekcji mebli do łazienki

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH