Essenza NEW KDJ B. Fot. Radaway

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Essenza NEW KDJ B. Fot. Radaway
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 kwi 2017 15:27

Mała łazienka: nowe kabiny ze składanymi drzwiami

Mała łazienka to wyzwanie aranżacyjne dla większości Polaków. Ma być stylowo, nowocześnie, a przede wszystkim komfortowo. Na rynku pojawiły się nowe modele kabin zaprojektowane myślą o potrzebach właścicieli niewielkich łazienek.

Nowość! Co je wyróżnia? Sposób otwierania drzwi, który umożliwia swobodne wejście do kabiny, a po złożeniu „oddaje” pomieszczeniu dodatkową przestrzeń.  Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Instytut GfK za rok 2016, tylko 6% badanych gospodarstw domowych ma łazienkę o powierzchni powyżej 15m². Z kolei aż dla blisko 20% pomieszczeń sanitarnych powierzchnia jest nie większa niż 3m².

Na szczęście producenci wyposażenia wnętrz coraz większą uwagę zwracają na funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Liczy się nie tylko design, wysoka jakość, ale przede wszystkim to, jak oferowane produkty wpływają na komfort mieszkańców.  Kabiny prysznicowe Fuenta New KDJ B oraz Essenza New KDJ B firmy Radaway oferują użytkownikom nowy komfort korzystania z prysznica. Zbudowane zostały ze ścianki bocznej oraz 2-częściowych, składanych drzwi, które gwarantują swobodne wejście do kabiny. Po wyjściu spod prysznica użytkownik ma możliwość złożenia drzwi na płasko do wewnątrz kabiny. Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo zwiększyć ilość wolnego miejsca w łazience, daje więcej możliwości wykorzystania przestrzeni w pobliżu kabiny oraz optycznie powiększa pomieszczenie. Konstrukcja kabin została przemyślana w każdym szczególe. Uchwyty, wykonane z tworzywa TPE w kolorze czarnym lub grafitowym, podczas składania drzwi pełnią rolę odbojników, co niweluje ryzyko uszkodzenia szkła. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH