Narożna wanna Newa marki Excellent. Fot. Excellent

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Narożna wanna Newa marki Excellent. Fot. Excellent
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
11 lut 2018 10:18

Mała łazienka: wybieramy idealną wannę

Urządzenie małej łazienki może być nie lada wyzwaniem. Aby je sobie ułatwić sięgnijmy po wyposażenie dedykowane małemu metrażowi.

Urządzając strefę kąpieli w małej łazience, warto sięgnąć po wanny stworzone z myślą o takiej przestrzeni. Na małym metrażu idealnie sprawdzą się przede wszystkim narożne modele wanien. Są one tak wyprofilowane, aby nie zajmować zbędnego miejsca w, i tak już niewielkim, wnętrzu. Mogą być półokrągłe lub o asymetrycznym kształcie. Często są także wyposażone w praktyczną półkę zlokalizowaną w miejscu stykania się ścian - można ją wykorzystać jako miejsce przechowywania kosmetyków lub siedzisko służące nam podczas kąpieli. 

W małej łazience świetnie sprawdzą się również kabino-wanny, czyli rozwiązanie łączące zalety kabiny prysznicowej i wanny. W małej łazience rzadko kiedy możemy pozwolić sobie na obie, a kabino-wanna jest świetnym złotym środkiem. Wanna taka może być dodatkowo zaokrąglona i poszerzona w miejscu docelowej strefy prysznica, a nawet - w przypadku niektórych produktów - wyposażona w otwierające się do wnętrza wanny drzwiczki. Dzięki ich obecności wanna w kilka chwil może się przemienić w łatwo dostępny, przestronny... brodzik.

Zobacz również: Sposób na małą łazienkę: wanna z parawanem

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gryzek, 2018-03-15 16:31:07

    Zaaranżowanie w dobry sposób małej łazienki wymaga dobrego zmysłu architektonicznego. Z pomocą przychodzą nam firmy, które wykonują armaturę łazienkową na wymiar. Swoją umywalkę, brodzik i wannę wykonałem z polecenia - zamówienie złożone przez internet (wraz z dostawą) i jestem bardzo zadowolony. Wykonane elementy cieszą oko i mają nienaganne wykończenie. Serdecznie polecam!!!

POLECAMY W SERWISACH