Wanna akrylowa asymetryczna DELTA marki Riho, z parawanem, 150x80 lub 160x80 cm. Fot. Riho.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Wanna akrylowa asymetryczna DELTA marki Riho, z parawanem, 150x80 lub 160x80 cm. Fot. Riho.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
26 lip 2016 12:27

Mała łazienka: wybierz wannę do narożnika

Wanny asymetryczne to sposób na wygodną kąpiel nawet  bardzo małej łazience, gdzie nie ma możliwości zamontowania wanny prostokątnej czy owalnej.

Wanna zajmuje w łazience najwięcej miejsca. W małych pomieszczeniach, co zrozumiałe, zainstalowanie wanny prostokątnej, czy owalnej, która zajmuje sporo powierzchni użytkowej może być trudne. W takim przypadku rozwiązaniem będą wanny asymetryczne, przeznaczone do montażu w narożniku.

Charakterystyczną cechą takich modeli jest zwężenie w nogach wanny. Dzięki niemu nie tracimy na komforcie kąpieli, a zyskujemy na powierzchni. Obok asymetrycznej wanny można zmieścić inne sprzęty: umywalkę, sedes, czy ustawić wannę blisko drzwi, a nie będzie utrudniać poruszania się. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wyboru wersji prawo- lub lewostronnej.

W aktualnej ofercie rynkowej znajdziemy modele wanien z różnych materiałów. Te najpopularniejsze są wykonane z akrylu. Ich zaletą jest też wygodnie wyprofilowane wnętrze, dzięki czemu można przyjąć komfortową pozycję w kąpieli, odłożyć kosmetyki na półki na rancie. Jednocześnie pojemność wanny jest dzięki temu mniejsza, a więc przy okazji oszczędzamy wodę.

Inne materiały to stal emaliowana - trwała i odporna na uszkodzenia oraz ciepły i miły w dotyku kompozyt.  

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH