Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dekor lustrzany w postaci lustrzanych drzew – kabina prysznicowa PUR firmy SanSwiss. Fot. SanSwiss.

Dekor lustrzany w postaci lustrzanych drzew – kabina prysznicowa PUR firmy SanSwiss. Fot. SanSwiss.
  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 17 wrz 2015 09:42 (aktualizacja: 24 wrz 2015 08:56)

Modny prysznic. Kupujemy kabinę prysznicową z wzorami na szkle

Wzory na kabinach prysznicowych maskują zacieki. Jeśli są lustrzane, powiększają optycznie łazienkę, a w niektórych można się nawet przeglądać. Dekory dają też poczucie intymności podczas kąpieli.

Kabiny prysznicowe, dzięki nowym technologiom, mogą mieć na szklanych wypełnienia bardzo ciekawe wzory. To m.in. fotografie, ale także lustra czy desenie chromowane. Oryginalnym wykończeniem są także gładkie dekory piaskowane na szkle oraz szkło kolorowe, zwłaszcza czarne i niebieskie.

Główna zaleta wzorów na szkle to mniej widoczne osady i zacieki. Dzięki deseniom są one mniej widoczne niż na szkle przezroczystym. Szkło z fakturą to dobre rozwiązanie dla tych, którzy często korzystają z prysznica, ale nie lubią sprzątać i nie zależy im na idealnie przejrzystym szkle w łazience.

Wzory dobrane do stylu łazienki nadają jej także niepowtarzalny charakter. To mogą być np. fotografie ulic w łazienkach w stylu loft, a w salonikach glamour – kwiaty. Tego typu wzory nigdy się nie ścierają i nie zmywają.

Nowość to kabiny z lustrami odpornymi na wodę. Niektóre modele mają nawet zwierciadła z powierzchnią zabezpieczoną przed powstawaniem zacieków. Z luster może być wykonana cała kabina (opcja droższa) albo tylko jej fragment (opcja tańsza). W każdej wersja kabina lustrzana optycznie powiększa łazienkę. Zastępuje także tradycyjne lustro na ścianie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA