Drzwi przesuwane do wnęki z serii nowoczesnych kabin prysznicowych PIXEL. Fot. Samo

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Drzwi przesuwane do wnęki z serii nowoczesnych kabin prysznicowych PIXEL. Fot. Samo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
31 sty 2017 10:34

Nowoczesna łazienka: 10 modnych propozycji

Nowoczesna łazienka to nie tylko funkcjonalne rozwiązania, ale także starannie dobrane formy i wyszukany design. Szczególne względy ma minimalizm – surowy, powściągliwy, elegancki.

Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem długich kąpieli w wannie czy szybkiego prysznica bez trudu znajdziesz proste w formie, nowoczesne, a przy tym stylowe wyposażenie łazienki. Nowoczesne kabiny prysznicowe wyróżniają się minimalistyczną formą oraz solidnym wykonaniem. Tafle szkła łączne płaskimi, mosiężnymi zawiasami, są rozwiązania nie tylko eleganckie, ale także trwałe i praktyczne. Dotyczy to zwłaszcza modeli z zawiasami wyposażonymi w funkcję unoszenia podczas otwierania i zamykanie. Wśród wanien, szczególną uwagę panów zwrócić mogą modele wykonane ze stali emaliowanej, z wieloletnią gwarancją i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Nowatorskie rozwiązanie zastosowane w modelach wolno stojących, czyli zintegrowane obudowy, ułatwiają montaż wanny (zbędna jest tradycyjna obudowa np. z płytek), a także pozwalają na swobodne rozmieszczenie sprzętów.

W strefie sanitarnej również nie brakuje nowoczesnych rozwiązań. Coraz większy jest wybór umywalek i blatów umywalkowych z materiałów kompozytowych, które zachwycają zarówno formą. Wysokie umywalki do montażu podłogowego lub głębokie misy do ustawienia na nisko osadzonym blacie pozwalają jednocześnie na ciekawe, oryginalne kreowanie przestrzeni.

Miłośników gadżetów, elektroniki oraz nowinek technologicznych z pewnością zainteresują nowoczesne toalety i deski myjące, czyli urządzenia zastępując tradycyjne bidety. Zdalne sterowanie za pomocą pilota lub bocznego panelu, mnogość funkcji, w tym różne tryby mycia i suszenia, to tylko podstawowe możliwości tego typu urządzeń.

Z kolei bogata oferta nowoczesnej armatury łazienkowej to prawdziwy ukłon w stronę minimalizmu. Baterie wyróżniające się geometryczną formą i wyraźnie zaznaczonymi krawędziami, w aranżacji męskiej łazienki pełnią jednocześnie rolę stylowej dekoracji.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH