Bezpieczna łazienka. Fot. Grohe

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Bezpieczna łazienka. Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
24 maj 2017 13:16

Nowoczesna łazienka - baterie termostatyczne w trosce o bezpieczeństwo

Potrzeby konsumentów nieustannie się zmieniają. Szybki rozwój technologii determinuje rosnące wymagania związane komfortem i łatwością użytkowania oraz pełnym bezpieczeństwem. Czym charakteryzuje się więc łazienka na miarę XXI wieku?

Z pewnością jest to elegancka przestrzeń o kojącym nastroju, wyposażona w innowacyjne sprzęty. By jednak w pełni cieszyć się najwyższej jakości relaksem, łazienka musi dawać również 100% bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnym zestawom i systemom prysznicowym, połączenie komfortu z pełną ochroną jest możliwe. Szeroki wybór sprzętu wspartego nowoczesnymi technologiami pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb wymagających użytkowników.

Pełna ochrona przed poparzeniem

Konsumenci poszukują obecnie rozwiązań, które pozwolą im bez zmartwień przejść przez długi, pełen obowiązków dzień. Poszukując sprzętów do łazienki, stawiają przede wszystkim na niwelowanie ryzyka poparzenia. Warto zadbać, by baterie łazienkowe były pomocne w zapewnieniu bezpieczeństwa w tym zakresie. Nowoczesne zestawy i systemy prysznicowe wyposażone są w technologie, które chronią nas przed nieumyślnym zetknięciem ze zbyt gorącą taflą wody lub powierzchnią baterii. Jedną z nich jest  Grohe CoolTouch® utrzymująca bezpieczną temperaturę powierzchni baterii. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kanału chłodzącego i specjalnych łączeń w miejscach, w których gorąca woda dostaje się do termostatu, tworzy się bariera pomiędzy gorącą wodą, a chromowaną powierzchnią, dzięki czemu ryzyko oparzenia zostaje wyeliminowane. 

Technologie służące bezpieczeństwu są kluczem do nowoczesnej łazienki, która przyjazna jest również dzieciom i osobom starszym. Warto z ich pomocą zabezpieczyć się nie tylko przed nagrzewającą się powierzchnią baterii, ale także przed nagłymi zmianami temperatury płynącej z niej wody. Technologia Grohe Turbostat®, obecna we wszystkich termostatach tej marki, przez cały czas reaguje na zmiany dopływu gorącej i zimnej wody, zapewniając stałą temperaturę podczas kąpieli. Przycisk SafeStop zapobiega przypadkowej zmianie temperatury wody powyżej 38ºC. To idealne rozwiązanie zabezpieczające przed ciekawością dzieci jak i roztargnieniem osób starszych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH