Nowoczesna  łazienka: kabina KND2, wanna ALT+WP.   Fot. Sanplast

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Nowoczesna łazienka: kabina KND2, wanna ALT+WP. Fot. Sanplast
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
19 lut 2018 09:35

Nowoczesna łazienka - tak komfortowo ją urządzisz

Nowoczesne trendy i współczesny bieg życia niejako wymuszają na nas to, by domowa, nawet mała łazienka stała się dla nas miejscem nie tylko od dokonywania codziennych czynności higienicznych, ale także od wypoczynku!

Designerzy pomyśleli o tym, by produkty stosowane w naszych łazienkach, tzn. wanna czy prysznic, były na miarę naszych możliwości finansowych, oraz na miarę naszych możliwości metrażowych. Nawet w małej łazience możemy mieć teraz miniSPA i stosować codzienną terapię aromatami lub bez wysiłku pokonywać bezprogowe wejście do swojego prysznica.

Na pewno dużym wyzwaniem jest urządzenie łazienki tak, aby spełniała nasze oczekiwania. Przy jej wyposażaniu coraz częściej poszukujemy rozwiązań kompleksowych, w jednym sklepie, w jednym stylu. Dzięki czemu szybko i bez problemu uda się stworzyć wymarzone, nowoczesne i stylowe wnętrze na miarę naszych możliwości.

Miłośnicy kąpieli pod prysznicem, mogą wybierać spośród jedenastu serii produktowych, a zwolennicy długich kąpieli w wannie - spośród trzynastu linii i wielu kształtów z oferty Sanplast. To wanny prostokątne, owalne, asymetryczne i symetryczne oraz nietypowe, np. w kształcie trapezu czy szesciokąta. Poszczególne elementy wyposażenia dostosowane są do różnego rodzaju zabudowy, co pozwala optymalnie i efektownie wykorzystać dostępną powierzchnię. Wanny z hydromasażem pozwalają nam korzystać z aromaterapii i masaży wodnych każdego dnia.

W ofercie są także umywalki, które świetnie dopełnią wykończenia wanny czy brodzika. Produkty zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć ze sobą w ramach różnych serii.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH