Fot. Aquaform

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Aquaform
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
24 sty 2017 12:33

Nowoczesna łazienka - wybierz kabinę z napisami!

Plakaty z motywacyjnymi sentencjami czy artystycznie wykonane litery w formie obrazów lub przestrzennych dekoracji zdobią nasze salony, sypialnie, kuchnie i przedpokoje. Dzięki kabinie prysznicowej Nigra, teraz zawitają również do łazienek.

W nowym roku ofertę firmy Aquaform wzbogacono o oryginalny wariant kabiny prysznicowej Nigra. Nietuzinkowy model „Water” charakteryzuje szeroki dekoracyjny biały pas następujących po sobie wielu wersji językowych słowa „woda”. Typograficzny wzór zdobi szyby kabiny na wysokości od około 50 do 135 cm od podłogi, dzięki czemu pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale również zapewnia komfort i dyskrecję podczas kąpieli.

Tego rodzaju wzornictwo doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, w których najwyżej ceniony jest ciekawy pomysł i kreatywność aranżacji. Kabina z pewnością trafi w gusta fanów geometrycznych wzorów oraz młodszego pokolenia, które pokochało typograficzne akcenty jako element wystroju pozostałych części mieszkania. Wielbicielom klasycznej elegancji warto natomiast polecić kabinę w wersji „Grigio”, którą charakteryzuje przyciemniony kolor szklanego wypełnienia. Bardzo dobrze uzupełni on wystrój przestronnych łazienek o zdecydowanym charakterze.

Kabina dostępna jest kilku rozmiarach w wariancie narożnym i półokrągłym. Dużą elastyczność na etapie projektowania daje możliwość oddzielnego zakupu ścianek i uchylnych drzwi, dzięki czemu wielkość i rozmieszczenie poszczególnych elementów konstrukcji możemy dopasować do przestrzennego planu łazienki. 

Kabina wykonana jest z bezpiecznego szkła o grubości 4 mm, a dzięki profilowi U możliwe jest zamontowanie jej nawet przy widocznie nierównej ścianie. Rozwiązanie to pozwala zniwelować krzywizny i sprawnie dopasować kabinę do wyznaczonego miejsca. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH