Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wolnostojąca wanna Barcelona (170x70cm), wyprodukowana z materiału o nazwie solid surface, będzie niewątpliwie dumą i ozdobą każdego salonu kąpielowego. Materiał ten jest niezwykle przyjemny i „ciepły” w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Łagodny spadek ścian pod plecy zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wanna nagrodzona zaszczytnym tytułem Dobry Design 2013. Fot. Riho.

Wolnostojąca wanna Barcelona (170x70cm), wyprodukowana z materiału o nazwie solid surface, będzie niewątpliwie dumą i ozdobą każdego salonu kąpielowego. Materiał ten jest niezwykle przyjemny i „ciepły” w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Łagodny spadek ścian pod plecy zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wanna nagrodzona zaszczytnym tytułem Dobry Design 2013. Fot. Riho.
  • Autor: Riho
  • 05 sie 2014 09:31

Nowoczesne oblicze łazienki. Zobacz, co warto kupić!

Jeśli szukasz pomysłu na piękną i modną łazienkę, koniecznie zobacz propozycje marki Riho. Nowoczesne wanny, luksusowe kabiny prysznicowe to tylko część nowości oferowanych przez Riho w 2014 roku.

Jeśli projektujesz luksusową łazienkę, wyposażoną zgodnie z najaktualniejszymi trendami, wybierz produkty z oferty Riho. To nowoczesne wzornictwo i rozwiązania, które sprawdzą się każdej łazience.

W zgodzie z najnowszymi trendami

Wśród aktualnych łazienkowych trendów znajduje się z pewnością zainteresowanie nowoczesnymi i dającymi nowe możliwości materiałami. Jednym z nich są materiały solid surface. Linia Solid Surface to nowoczesne wanny wolnostojące. Wszystkie mają postać homogenicznej, pozbawionej jakichkolwiek łączeń i spoin bryły. Wszystkie cechuje minimalistyczny design, jednak różnią się kształtami i wymiarami.

Wanny wolnostojące produkowane są z materiału przygotowanego według autorskiej receptury firmy RIHO. Jest on niezwykle przyjemny i „ciepły” w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Na specjalne zamówienie wybrana wanna Solid Surface może być polakierowana z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL. Czarna Bilbao, liliowa Barcelona, purpurowa Zaragoza lub złota Granada będą niewątpliwie ozdobą i dumą salonu łazienkowego.

Z praktycznych zalet Solid Surface należy podkreślić możliwość usuwania zarysowań za pomocą polerowania, jako że materiał ten jest jednolity w swoim przekroju. Nieporowatość oraz brak spoin ułatwiają utrzymanie produktu w czystości i ograniczają rozmnażanie się bakterii.

Luksusowe kabiny prysznicowe dla wymagających

Baltic to najnowsza ekskluzywna seria kabin prysznicowych firmy RIHO. To luksus, który możesz pozyskać w cenie standardu. W ofercie znajdują się modele prostokątne, półokrągłe oraz drzwi do wnęki. Serię charakteryzuje niebanalne, wyróżniające wzornictwo, ponadprzeciętna wysokość oraz szczelność (wyposażenie w dolny profil antywyciekowy).

Kolejnym atutem jest szeroka gama dostępnych rozmiarów. Mocowane na mosiężnej, chromowanej prowadnicy drzwi przesuwne gwarantują, że kabina idealnie sprawdzi się także w mniejszych łazienkach, w których brak jest miejsca na zastosowanie drzwi otwieranych uchylnie. 

Więcej o ofercie Riho Limited: www.riho-limited.pl

Więcej niż standard

Warto zwrócić uwagę także na standardową ofertę marki Riho. Znajdziemy w niej chociażby ponad 40 modeli akrylowych wanien, wśród nich chociażby wolnostojącą wannę Lugano, lekką i nie stanowiącą homogenicznej bryły, dostępną z wybranym systemem hydromasażu.

Więcej o standardowej ofercie Riho: www.riho.pl

O marce Riho

RIHO to holenderska firma z ponad 50-letnią tradycją, posiadająca 6 oddziałów na terenie całej Europy. Jako producent wyposażenia łazienek wyróżnia się estetyką minimalizmu i nowoczesnym designem. W Polsce działa od 2000 roku z sukcesem wyznaczając nowe trendy na rodzimym rynku. Riho posiada własne zespoły projektowe, dla których komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo są wartościami nadrzędnymi. Współpracuje ze starannie wyselekcjonowaną grupą salonów łazienkowych i projektantów wnętrz. Sieć autoryzowanych serwisantów zapewnia fachową obsługę posprzedażową w całej Polsce.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA