Fot. Hansgrohe

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Fot. Hansgrohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
24 kwi 2014 11:44

Nowoczesny prysznic na każdą kieszeń

Tym razem prezentujemy emaliowane powierzchnie prysznicowe, umożliwiające nowoczesną aranżację strefy prysznicowej zabudowanej w płaszczyźnie podłogi.

Analizując aktualne preferencje inwestorów, architektów i użytkowników można zauważyć, że coraz większą popularnością cieszą się superpłaskie brodziki i powierzchnie prysznicowe zabudowane bezprogowo w płaszczyźnie podłogi. Stały się one dzisiaj standardowym elementem aranżacji nowoczesnej, komfortowej łazienki. 

Komfort, wizualna estetyka przestrzeni oraz indywidualność stały się kluczowymi elementami nowoczesnej architektury łazienkowej. Przygotowując projekt architekt musi wziąć pod uwagę przede wszystkim uwarunkowania przestrzenne danego pomieszczenia. Równie ważnym kryterium doboru elementów wyposażenia jest budżet inwestora. Płaskie brodziki ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, doskonale sprawdzają się jako zabudowane w płaszczyźnie podłogi. Uniwersalny, ponadczasowy design może stanowić podstawę ciekawej aranżacji nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. 

Jakość bez kompromisów oraz atrakcyjny design

Najbardziej popularne rozmiary to 80x80 cm aż do wersji o wymiarach 140x90 cm. Tak duża gama produktów powoduje, że modele bez problemu wpisują się w niemal każde warunki przestrzenne i umożliwiają aranżację nowoczesnej, komfortowej przestrzeni prysznicowej z brodzikiem montowanym w płaszczyźnie podłogi. Ważne by brodziki były estetyczne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości i odpowiadały najwyższym standardom jakościowym i higienicznym. 

Powierzchnie prysznicowe dostępne są nie tylko w standardowych kolorach sanitarnych, ale także w matowych barwach. Bogata kolorystyka gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Powierzchnie prysznicowe można zamówić  z  częściowym lub pełnym wykończeniem przeciwpoślizgowym, a także z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu czy innych osadów. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH