Kabina prysznicowa. Fot. Sanplast

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Kabina prysznicowa. Fot. Sanplast
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
14 maj 2018 14:52

Nowość do łazienki - kabina prysznicowa z trzech elementów

Czy można stworzyć kabinę prysznicową narożną za pomocą połączenia trzech elementów? Jak najbardziej! Wykonać to może każdy we własnym domu bez konieczności tworzenia skomplikowanych rozwiązań.

Ostatnimi czasy coraz modniejsze są łazienki oryginalne i nietypowe. Klienci coraz częściej decydują się na to, aby pomieszczenie to urządzić w stylu minimalistycznym, ale utrzymanym w luksusowym designie. Kabiny prysznicowe narożne idealnie wpasowują się w ten klimat. To optymalne dla tych osób, które pod prysznicem szukają przestrzeni i chwili wytchnienia.

Przy tworzeniu wymarzonej narożnej kabiny prysznicowej z pomocą przychodzi firma Sanplast oferująca wsporniki przelotowe. Idea polega na tym, aby połączyć dwie kabiny prysznicowe typu walk in wraz z odpowiednim wspornikiem dla uzyskania oczekiwanego efektu. Stworzenie tego typu kabiny dotychczas nie było tak proste. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest fakt, że Klient będzie mógł stworzyć kabinę o takiej wielkości, jaka będzie mu odpowiadała. Jedynym ograniczeniem w tej kwestii pozostaje wyobraźnia. Do dyspozycji jest aż 9 wsporników o różnych wymiarach. Decyzja o stworzeniu narożnej kabiny z wykorzystaniem produktów Sanplast usatysfakcjonuje wszystkich tych, którzy mają zacięcie majsterkowicza i lubią mieć realny wpływ na to, jak ma prezentować się ich zacisze domowe – szczególnie to łazienkowe.

Narożna kabina prysznicowa, którą można wykonać w łatwy sposób, będzie niewątpliwym rozwiązaniem na lata. I to takim, które zachwyci niejedno oko. To także obietnica relaksu po męczącym dniu, ponieważ nie od dziś wiadomo, iż strumień gorącej wody działa odprężająco.

Zobacz także 10 pomysłów do małej łazienki

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH