Wanna kompozytowa Raina. Fot. Roca

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wanna kompozytowa Raina. Fot. Roca
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 maj 2018 08:28

Nowość do łazienki - kompozytowa wanna wolno stojąca

Idealnie gładka powierzchnia wanny jest łatwa w utrzymaniu czystości, a rysy lub zadrapania powstające w trakcie użytkowania można łatwo usunąć przez spolerowanie powierzchni.

Materiał Stonex® znany do tej pory z brodzików Roca znalazł obecnie zastosowanie w produkcji wanien, a jego niezwykłe właściwości i wysokie walory docenić można w modelu Raina. To innowacyjny kompozyt, stworzony na bazie szlachetnych składników mineralnych – rozdrobnionych skał dolomitowych w połączeniu z żywicami poliestrowymi wysokiej czystości. Jego wysoka plastycznością daje niespotykane wcześniej możliwości tworzenia kształtów i wzorów, ponadto jest trwały, odporny na plamy i promieniowanie ultrafioletowe.

Owalna wolno stojąca wanna Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Lekka organiczna forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów jej wnętrze jest przestronne i wygodne dzięki bardzo cienkim ściankom, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej. Dno wanny, ma aż 1300 mm co umożliwia wygodną kąpieli i swobodny wypoczynek.

Zobacz także inne nowości do łazienki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH