Kabina Capital drzwi skrzydłowe z polem stałym. Fot. Roca

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kabina Capital drzwi skrzydłowe z polem stałym. Fot. Roca
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
29 wrz 2017 08:49

Nowość do łazienki - minimalistyczna seria kabin prysznicowych

Nową serię wyróżnia szeroka paleta rodzajów kabin i drzwi oraz ich rozmiarów. Możliwość łączenia ze sobą drzwi i dopasowywania ich do wielkości i układu wnętrza pozwala na niespotykaną dotąd swobodę aranżacji strefy prysznicowej.

Firma Roca, obchodząca w tym roku 100 rocznicę powstania, prezentuje najnowszą serię kabin, drzwi do wnęk prysznicowych i parawanów wannowych Capital. Minimalistyczny, elegancki design, szeroka gama rozwiązań, pozwolą stworzyć idealną przestrzeń kąpielową w dużej i małej łazience. Zarówno zwolennicy szybkiego prysznica jak i miłośnicy kąpieli w wannie, którzy chcą również wziąć prysznic bez zachlapania łazienki znajdą rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb.

W skład kolekcji  wchodzą dwa rodzaje kabin półokrągłych z drzwiami skrzydłowymi (również opcja z polem stałym), trzy rodzaje drzwi prostych i ścianek bocznych oraz drzwi składane. Seria oferuje możliwość samodzielnej kompletacji i dowolnego łączenia elementów. Dzięki temu mogą powstać kabiny narożne – półokrągłe, kwadratowe i wielokątne, wnękowe, czy kabiny typu Walk-In. Warta uwagi jest też konstrukcja drzwi, która pozwala na złożenie ich do wewnątrz, zapewniając wystarczająco dużo miejsca do swobodnego poruszania się nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Kabiny dostępne są w wielu rozmiarach i pasują do brodzików oferowanych przez firmę. Kabiny z tej kolekcji można też montować bez brodzika. Wszystkie rozwiązania z tej serii wyprodukowane są bezpiecznego szkła transparentnego o grubości 6 mm z powłoką Maxi Clean, dzięki której krople wody nie będą się osadzać na drzwiach i będzie można je łatwo wyczyścić.

Zobacz także projekty łazienki z prysznicem

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH