Kabina PI ALTIIa. Fot. Sanplast

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kabina PI ALTIIa. Fot. Sanplast
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 sty 2017 08:48

Nowości do łazienki - komfortowe kabiny prysznicowe

Nowości dla zwolenników prysznicowych przyjemności obejmują szereg rozwiązań, które znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni łazienkowej.

Każdy z nas marzy o komforcie. Komfort i wygoda na co dzień – do tego dążymy wszyscy, ale nieliczni wiedzą, jak przybliżyć się do ideału. Poznaj dopracowane do perfekcji nowości marki SANPLAST. Chcąc się poczuć wyjątkowo we własnych czterech ścianach i zregenerować się po ciężkim dniu warto skorzystać z nowości oferowanych przez SANPLAST SA. W pracy nad nimi zastosowano kreatywne rozwiązania, które w połączeniu z wysoką jakością wykonania, zapewnią komfort użytkowania i wyjątkową przyjemność kąpieli.

Miłośników serii TX czeka nie lada gratka. Ta doceniana kolekcja została rozszerzona o drzwi łamane oraz kabinę pięciokątną, które to dedykowane są do mniejszych łazienek. Nowością i rewolucją w tej serii są wanny prostokątne – dostępne aż w 10 wymiarach. Dzięki tak przygotowanej ofercie serii TX, każdy klient znajdzie najlepszą propozycję do swojej łazienki. Seria TX zapewnia teraz możliwość stworzenia nie tylko wyjątkowego miejsca do kąpieli pod prysznicem, ale także miejsca do kąpieli w wannie.

Kolekcję Free Line uzupełniono o nową konstrukcję kabin oraz nowe wymiary wanien prostokątnych. Kompletną nowością są w wanny trapezowe, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Są one bardzo wygodne, a to dzięki większej przestrzeni kąpielowej niż ta, występująca w klasycznych kształtach wanien.

Konstrukcje Walk-In są doskonałym rozwiązaniem stosowanym zarówno przez inwestorów działających w sferze publicznej, jak i prywatnej. Dla zapewnienia szerokiego wyboru wśród tego typu produktów, SANPLAST SA przygotował nowe parawany prysznicowe. Dostępne są one w trzech seriach: Free Line, Prestige oraz Altus. Ich niekwestionowaną zaletą jest to, że możemy z łatwością dopasować je do naszej łazienki.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH