Drzwi prysznicowe EOS 2 DWJ. Fot. Radaway

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Drzwi prysznicowe EOS 2 DWJ. Fot. Radaway
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
29 wrz 2017 10:33

Pomysł na komfortową wnękę - drzwi prysznicowe

Łazienki o nieregularnych kształtach, wyposażone we wnęki, są prawdziwym wyzwaniem projektowym. Jednak ten z pozoru niepraktyczny element pomieszczenia można zaaranżować funkcjonalnie, z zachowaniem zasad ergonomii przestrzeni.

Niewielka, nieustawna łazienka wymaga przede wszystkim zastosowania przemyślanych rozwiązań, które sprawią, że każdy centymetr zostanie odpowiednio zaaranżowany. Dzięki nim możliwe jest stworzenie przestrzeni, w której panuje ład i porządek, a urządzenia i meble są rozmieszczone tak, że nie przeszkadzają w poruszaniu się po pomieszczeniu. Zabudowa wnęki drzwiami prysznicowymi to jeden ze sposobów na zwiększenie ergonomii w łazience. Propozycją firmy Radaway są drzwi z serii Eos II, dzięki którym możliwe jest zaadaptowanie wnęki do komfortowej strefy prysznicowej. Drzwi prysznicowe Eos II DWJ dedykowane są mniejszym wnękom, których szerokość wynosi od 79 do 121 cm.

Z kolei drugi model – Eos II DWJS, przeznaczony jest do zabudowy nieco większych wnęk (119-141 cm). Oba modele charakteryzują się ponadczasowym wzornictwem i lekką formą. Minimalistyczny charakter przełamują wyraźne, chromowane profile, które harmonizują z armaturą łazienkową. Drzwi otwierane są wahadłowo – zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania kabiny. Z kolei innowacyjny system pozycjonowania pozwala na zatrzymanie drzwi w dowolnej pozycji.

Zobacz także projekty łazienki z prysznicem

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH