Drzwi do wnęki Artic A101 (na wymiar) z brodzikiem Zurich - idealnie sprawdzą się nawet w najbardziej nietypowej przestrzeni. Fot. Riho.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Drzwi do wnęki Artic A101 (na wymiar) z brodzikiem Zurich - idealnie sprawdzą się nawet w najbardziej nietypowej przestrzeni. Fot. Riho.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
07 cze 2016 13:10

Pomysły na kabinę pod skosami

Skosy dachowe największy kłopot sprawiają w łazienkach na poddaszu. Można je jednak wykorzystać na ustawienie kabiny prysznicowej.

Kabiny są wysokie - zwykle mają po 200-220 cm. Dlatego często nie mieszczą się pod skośnym sufitem. Co robić?

W pierwszej kolejności trzeba się zastanowić przy której ścianie – o pełnej wysokości lub jak najwyższej – da się kabinę ustawić. Bardzo często jest to ściana przy drzwiach wejściowych do łazienki.

Czasami mieści się cała kabina. Bardzo często wystarczy przyciąć ich górną część pod wymiar skosu, by pasowały. Taki indywidualny projekt kabiny prysznicowej jest oparty na gotowych produktach z katalogu. Zawsze jest przygotowywany indywidualnie i sprawdzany pod kątem bezpiecznego użytkowania.

Przycinanie pod skos kabin prysznicowych jest wykonywane za dodatkową opłatą. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zrealizowania każdego projektu łazienki, bez względu na układ skosów dachowych. Przykłady zobaczcie w galerii zdjęć, które zrobiliśmy w łazienkach w całej Polsce.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH