Brodzik serii Space Mineral. Fot.  Sanplast

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Brodzik serii Space Mineral. Fot. Sanplast
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
02 maj 2018 08:09

Prysznic w łazience - wybieramy brodzik

Wybór odpowiedniego brodzika z pozoru banalny, jednak należy do jednych z ważniejszych decyzji jakie podejmujemy wyposażając łazienkę.

Projektując dom lub mieszkanie dbamy o to, by każdy metr kwadratowy powierzchni był dobrze wykorzystany. Nie jest to łatwe szczególnie w przypadku łazienek, które są często zbyt małe lub mają nietypowe wymiary. Dodatkowe problemy możemy spotkać w momencie, gdy chcemy mieć w łazience prysznic i wannę. A do tego jeszcze wszystko zgodnie z naturą. Realizację naszych planów i oczekiwań ułatwią brodziki serii Space Mineral marki Sanplast, które są dostępne w ciekawych kształtach: trapezu, pięciokąta i bardziej standardowych – półokrągłych, kwadratowych, prostokątnych. Produkty tej serii przypadną do gustu osobom, które lubią otaczać się naturalnymi elementami oraz cenią sobie harmonię we wnętrzach. Odlew mineralny to mieszanka dolomitu i żywicy. Wykorzystano to co najlepsze z natury. Powierzchnia jest przyjemna w dotyku, odporna na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Ważna cechą brodzików z tej serii jest także ich głębokość, która wynosi 1,5 cm, dzięki czemu po zamontowaniu doskonale prezentują się w powierzchni podłogi, tworząc bezbarierowe wejście. Udało się uzyskać produkt ciekawy wzorniczo, miły w dotyku, bardzo odporny na szok termiczny i bardzo trwały.

Brodziki Space Mineral to propozycja zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej łazienki. I to bez względu na to czy jej właścicielem jest osoba młoda, czy starsza, samotna czy może duża rodzina. To produkt uniwersalny, który będzie ozdobą każdego pomieszczenia kąpielowego.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH