• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 lut 2012 09:07

Przemebluj kabinę

Dotąd schodziła (prawie) zawsze na drugi plan aranżacji łazienki. Teraz zamiast przezroczystego szkła wypada mieć fotograficzny nadruk, a odpływ ukryć w ścianie.

Szybka jazda
Dotąd schodziła (prawie) zawsze na drugi plan aranżacji łazienki. Teraz zamiast przezroczystego szkła wypada mieć fotograficzny nadruk, a odpływ ukryć w ścianie. Moda ciekawie i praktycznie mebluje kabiny prysznicowe w szafki, wieszaki, koszyczki... Nawet baterie otrzymują dodatkowe zadanie – półek na kosmetyki.

Ulubione kadry Jak w galerii sztuki... Nowe technologie pozwalają dekorować fotografiami szklane wypełniania kabin z linii In Art firmy Novellini, przy zachowaniu przezierności szkła. Nowość, Novellini.

' title=
fot. Novellini

Pojemny koszyk Do powieszenia na haczyku lub baterii prysznicowej – w dnie kosza Basics marki Authentics są szczeliny, dzięki czemu nie zbiera się w nim woda. Wykonany z polipropylenu. Cena: 44 zł (20,5x23,7x7,5 cm), www.czerwonamaszyna.pl.

' title=
fot. www.czerwonamaszyna.pl

Odpływ w ścianie Ścienny odpływ firmy Geberit powala w elegancki sposób zaaranżować strefę prysznica bez tradycyjnego brodzika. Może być montowany w ścianach pełnych i z płyt gipsowo-kartonowych. Ceny: ok. 187-305 zł/zestaw wykończeniowy (różne wykończenia), Geberit.

' title=
fot. Geberit

Tam gdzie chcesz Nie potrzeba mocowania do ściany! Wieszak z programu Prysznic Ferro możesz umieścić na górnej krawędzi kabiny: wewnątrz (np. na myjki) albo po jej zewnętrznej stronie (na ręczniki czy szlafroki). Cena: ok. 73 zł (chrom), Ferro.

' title=
fot. Ferro

Praktyczny komplet Regulowana wysokość, mydelniczka-półeczka, miękkie i łatwe do czyszczenia wypustki otworów... Zestaw prysznicowy Hansaviva (prod. Hansa) ma również przełącznik (przy główce) pozwalający szybko zmieniać rodzaj strumienia (szeroki, igiełkowy, masażowy) oraz ogranicznik przepływu zmniejszający zużycie wody nawet o połowę. Cena: ok. 512 zł, Hansa.

' title=
fot. Hansa

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Nieanielska, 2012-06-15 10:24:37

    Podobny nadruk wykonał nam na zamówienie Dom Druku z Lublina. Nie znaleźliśmy takich gotowych z "zwykłych" sklepach.
  • kajala, 2012-04-23 11:09:34

    Fantastyczny pomysł z kabiną z obrazem. Niestety nigdzie nie ma informacji o cenie takiej kabiny. Może ich po prostu jeszcze nie jeszcze w sprzedaży? Czy koś wie coś na ten temat?

POLECAMY W SERWISACH