Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ideal Standard

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 23 sty 2012 09:26 (aktualizacja: 27 gru 2013 12:38)

Relaks pod prysznicem

Orzeźwiający prysznic, rozluźniający hydromasaż czy komfortowa łaźnia turecka? Dzięki nowoczesnym kabinom z systemem hydromasażu możesz mieć to wszystko - i to we własnym domu.

Tris to klasyczna sauna fińska, łaźnia turecka (parowa) oraz natrysk z hydromasażem w jednym. W komplecie m.in. dwufunkcyjna deszczownia sufitowa: 11 dysz i 8 dysz z efektem „tropikalnego deszczu”. Cena: ok. 46.199 zł, Ideal Standard.

' title=
fot. Ideal Standard

Wielofunkcyjna kabina Nexis dual z modułem prysznicowym, kabiną masażowo-parową oraz sauną przeznaczona dla dwóch osób. Cena: Ok. 42.950 zł, Novellini.

' title=
fot. Novellini

Kabina prysznicowa Duschy 5026 z 6 dyszami natryskowymi, deszczownią, słuchawką prysznicową,a także przystawką do masażu stóp, radiem i telefonem. Cena: ok. 4.300 zł, Duschy.

' title=
fot. Duschy

Kabina Nevada łączy w sobie funkcje kabiny natryskowej z funkcją hydromasażu i łaźnią parową. Pokaźne rozmiary zapewniają dość miejsca dla jednej bądź dwóch osób. Cena: ok. 24.700 zł, Riho.

' title=
fot. Riho

Kabina prysznicowa z hydromasażem Tonax 40 dysz sufitowych i 60 dysz bocznych. W wersji Supreme Wellness dodatkowo z funkcją łaźni tureckiej z dozownikiem pary i dozownikiem systemu aromaterapii oraz opcją chromoterapii. Cena: od ok. 22.260 zł, Ideal Standard.

' title=
fot. Ideal Standard

Półokrągła narożna kabina szklana Coco 100x100 cm dostępna jest w trzech systemach masażu: manualnym, elektronicznym oraz elektronicznym wyposażony dodatkowo w łaźnię parową. Cena w trakcie ustalania, Victory Spa.

' title=
fot. Victory Spa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA