Shower&Bath. Fot. Duravit

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Shower&Bath. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 lip 2017 08:40

Wanna czy prysznic ? Nie musisz wybierać!

Zintegrowane szklane drzwi łatwo przekształcają wannę w dostępny, otwarty prysznic. Kiedy drzwi są otwarte do wewnątrz wanny, znikają pod wodoodpornym oparciem i pozostają niewidoczne.

Shower & Bath projektu EOOS dla firmy Duravit, to połączenie prysznica typu walk-in z wanną. Solidne oparcie umiejscowione na krawędziach wanny, oferuje wygodne siedzisko lub może pełnić funkcję półki.

Prostokątny kształt oraz ostry kąt nachylenia boków zapewniają dużo przestrzeni na poruszanie się w czasie kąpieli pod prysznicem. Strefa prysznicowa posiada parawan, który może być opcjonalnie wybrany w wersji lustrzanej. Ten wariant wprowadza dodatkowy element, który optycznie powiększy przestrzeń w małych łazienkach. Zintegrowane funkcjonalne siedzisko może być w zależności od potrzeb przesuwane na całej długości wanny.

Oparcie pełni dodatkową funkcję w czasie relaksu w wannie - może być użyte standardowo jako regulowane oparcie lub nietypowo jako półka. W opcji zamkniętych drzwi wanna może służyć do relaksującej kąpieli lub być używana jako brodzik. Podczas kąpieli, blokada drzwi gwarantuje, że szklane drzwi nie mogą być przypadkowo otwarte. Korpus, cokół oraz obudowa Shower&Bath są wykonane z innowacyjnego materiału DuraSolid, który pozwala kształtować smukłe, delikatne krawędzie a w dotyku jest wyjątkowo ciepły i przyjemny.

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH