Wanna akrylowa Oceana, ceramika DOTO, kabina prysznicowa Colors, zestaw prysznicowo wannowy Rain Altar White. Fot. Excellent

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Wanna akrylowa Oceana, ceramika DOTO, kabina prysznicowa Colors, zestaw prysznicowo wannowy Rain Altar White. Fot. Excellent
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2016 12:31

Wyposażenie do łazienki. Zobacz co warto kupić

Wanna, kabina prysznicowa czy brodzik? Jeśli szukacie produktów, dzięki którym wasza łazienka będzie komfortowa, koniecznie sprawdźcie ofertę firmy Excellent.

Excellent to dynamicznie rozwijającą się polska firma, która skoncentrowała swoją działalność na branżach związanych z budownictwem w kraju i za granicą. 25-letnia obecność na rynku, zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm w branży.

Dzisiaj Excellent jest wiodącą firmą związaną z branżą budownictwa, zatrudniającą prawie 300 pracowników, posiadającą dwa duże własne magazyny, Salon Firmowy, blisko 50 Studiów Excellent oraz ogólnopolską sieć ponad 1000 firm współpracujących. Excellent eksportuje swoje towary do prawie 20 państw europejskich.

Excellent to również duży producent wanien akrylowych, brodzików, wanien z systemem hydromasażu, profili metalowych i PVC, armatury, kabin prysznicowych, ceramiki oraz szkła trawionego.

Produkcja odbywa się ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół – cechuje ją indywidualne podejście do każdego zamówienia, a jej nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta. Excellent niezmiennie kładzie szczególny nacisk na najwyższej klasy materiały i sprawdzone podzespoły.

Obecnie Excellent na rynku wanien to znana marka, ciesząca się dobra renomą i zaufaniem Klienta. Wanny Excellent wybierają Klienci do swoich mieszkań, ale można je również spotkać w wysokiej klasy hotelach i luksusowych apartamentach w całej Europie. Wanny akrylowe dostępne w ofercie firmy to produkty najchętniej kupowane przez klientów zagranicznych.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz jakości materiałów użytych do produkcji Excellent zapewnia najwyższą jakość swoich produktów.

Excellent zajmuje się również produkcją systemów hydromasaży i chromoterapii. Opracowane przez firmę autorskie rozwiązania doceniane są przez Klientów szukających wysokiej jakości produktów.

To może slogan - ale firmę tworzą ludzie. Ponad 20% obecnej załogi Excellent stanowią pracownicy, którzy z firmą związani są od blisko 20 lat! Na rynku firma Excellent wyróżnia się prawie niezmiennym od lat składem działów handlowych oraz doświadczonymi przedstawicielami, którzy obsługują naszych klientów hurtowych.

Na stronie  są wszystkie informacje o produktach wraz z bryłami 3d do projektowania.

Zapraszamy na nasz Fanpage

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH