Wygraj atrakcyjną nagrodę: Sony Cyber-shot DSC-H300. Fot. Sony.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Wygraj atrakcyjną nagrodę: Sony Cyber-shot DSC-H300. Fot. Sony.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ced'or
25 sty 2016 09:41

Zrób zdjęcie i wygraj aparat z firmą Ced'or

Masz zacięcie fotograficzne lub talent graficzny? Wyślij zdjęcie lub wizualizację strefy prysznica z odpływem firmy Ced'or i wygraj aparat cyfrowy firmy Sony.

Strefy prysznica bez brodzika są coraz powszechniejsze w polskich domach. Pozwalają optycznie powiększyć łazienkę, ułatwiają też korzystanie z prysznica osobom starszym. Stosowane w nich odpływy dzięki swojej prostej formie i zlicowaniu z podłogą lub ścianą oraz różnemu wzornictwu maskownic są bardzo estetyczne i mogą swobodnie pełnić rolę elementu dekoracyjnego przestrzeni.

Firma Ced'or, producent odpływów prysznicowych, postanowiła nagrodzić osobę, która sfotografuje lub zaprezentuje w formie wizualizacji komputerowej ich dekoracyjny aspekt.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wygraj aparat z firmą Ced'or”, w którym nagrodą główną jest profesjonalny aparat cyfrowy Sony Cyber-shot DSC-H300 o rozdzielczości 20,1 mln pikseli, zbliżeniu optycznym 35x i optycznym stabilizatorem obrazu.

Aby wygrać aparat wystarczy wysłać do nas od 1 do 3 zdjęć aranżacyjnych lub wizualizacji łazienki z odpływem firmy Ced'or. Zdjęcia i wizualizacje można wysyłać za pomocą formularza dostępnego na stronie Dobrzemieszkaj.pl. Nagrodzimy autora najfajniejszego zdjęcia lub wizualizacji.

Do konkursu zapraszamy osoby indywidualne, architektów oraz biura projektowe. Materiały można przesyłać od 27 stycznia do 19 lutego. Wyniki zostaną ogłoszone 24 lutego.

Pełny regulamin konkursu dostępny tutaj.

Zdjęcia i wizualizacje można przesyłać za pomocą poniższego formularza. Pojedyncze pliki nie mogą przekroczyć 1 MB.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • lola334, 2016-03-11 12:01:16

    były już wyniki?

POLECAMY W SERWISACH