Łazienka w bieli i czerwieni jest elegancka, a przy tym pełna życia. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Łazienka w bieli i czerwieni jest elegancka, a przy tym pełna życia. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Korpysa
06 maj 2014 12:45

Aranżacja łazienkowa z mozaiką w tle. Biel i czerwień na topie

Soczysta czerwień świetnie się prezentuje na tle spokojnej bieli. Ta aranżacja to przykład na to, jak za pomocą niewielkiego nakładu pracy stworzyć oryginalne wnętrze.

Ściany niewielkiej łazienki ozdobione są białymi kafelkami i czerwoną mozaiką. Białym akcentem jest również dobór kolorystyczny ceramiki. Nad umywalką umieszczono duże lustro - ważny element każdej łazienki. Tutaj zajmuje ono całą prowierzchnię w okolicach umywalki.

Lustro łazienkowe a przestrzeń

Lustro umiejscowione jest zarówno nad umywalką jak i pod nią w formie trzech paneli, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe. Ze względu na zestawienie czerwieni z bielą otrzymujemy otwarty układ przestrzenny, co jest niewątpliwym plusem tej aranżacji. W przypadku łączenia dwóch ciemnych i na dodatek ciężkich kolorów zmniejszamy optycznie nasze pomieszczenie. Tutaj unikamy problemów tego typu.

Prysznic i tulipany

Miejsce na prysznic zlokalizowano po lewej stronie od wejścia, za przeszklonymi drzwiami. Całość dopełnia obecność dwóch tulipanów zdobiących kafelki na przeciwległych do siebie ścianach - to piękny, dekoracyjny akcent dodający charakteru całej łazience.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-05-09 09:46:14

    świetne połączenie kolorów :)

POLECAMY W SERWISACH