Łazienkę urządzono w spokojnych, ciepłych odcieniach. Beże połączono z ciemnym odcieniem mebli oraz brązowymi płytkami. Połyskujące dekory dodają wnętrzu elegancji. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Łazienkę urządzono w spokojnych, ciepłych odcieniach. Beże połączono z ciemnym odcieniem mebli oraz brązowymi płytkami. Połyskujące dekory dodają wnętrzu elegancji. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
17 cze 2015 10:55

Beżowa łazienka w stylu glamour

W łazience dominują spokojne beże przełamane brązami. Całość ocieplają meble w kolorze wenge oraz dekoracyjne płytki w stylu glamour. Całość zachwyca spokojem i elegancją.

Łazienka umieszczona obok sypialni jest jej kolorystyczną kontynuacją. Jasne odcienie połączono z wyrazistymi brązami. Spokojne zestawienie dodatkowo przełamano dekoracyjnymi płytkami z kwiecistym motywem.

Łazienka mimo małej powierzchni została funkcjonalnie zaprojektowana. Na wprost od wejścia znajduje się wygodna umywalka z blatem ceramicznym, znajdująca się na szafce w kolorze wenge. Szafka pod umywalką to główne miejsce do przechowywania rzeczy w łazience. Dwie pojemne szuflady z frezowanymi krawędziami pomagają utrzymać porządek we wnętrzu. Nad umywalką znajduje się lustro klejone do ściany, które ma identyczną wysokość jak dekoracyjny pas umieszczony po prawej stronie. Umieszczone na całej szerokości ściany optycznie powiększa wnętrze łazienki.

Po lewej stronie od wejścia umieszczono narożną wannę z hydromasażem, którą obłożono płytkami. Po prawej stronie znajduje się podwieszana miska ustępowa. Stelaż zabudowano płytkami, nad nim umieszczono trzy rzędy dekoracyjnych płytek. Powyżej umieszczono zabudowę w której umieszczono dekoracyjne oświetlenie. Obok zabudowy stelaża znajduje się mała, otwarta półka o zaokrąglonych bokach.

Wnętrze jest dobrze oświetlone. W ciągu dnia dociera wiele naturalnego światła. Po zmroku łazienkę oświetlają punktowo umieszczone punkty świetlne, które wprowadzają do wnętrza łagodne, rozproszone światło.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • marta, 2015-09-05 10:48:50

    ta łazienka ma tylko płytki glamour a poza tym nie jest glamour

POLECAMY W SERWISACH