Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fototapeta do łazienki to świetny sposób na dekorację wnętrza i podkreślenie jego indywidualnego charakteru. W tej łazience widok morskich głębin umieszczono na ścianie nad wanną. Zdjęcie zostało zalaminowane i zabezpieczone szkłem. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Fototapeta do łazienki to świetny sposób na dekorację wnętrza i podkreślenie jego indywidualnego charakteru. W tej łazience  widok morskich głębin umieszczono na ścianie nad wanną. Zdjęcie zostało zalaminowane i zabezpieczone szkłem. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 12 wrz 2014 08:12 (aktualizacja: 13 wrz 2014 23:50)

Biała łazienka ożywiona kolorem: wnętrze z fantastyczną fototapetą

Dobry pomysł, odrobina koloru, subtelne formy ceramiki sanitarnej - oto przepis na wnętrze, które będzie zawsze modne. Tej łazience oryginalny charakter i zawsze świeży wygląd zapewnia fototapeta z motywem morskich głębin.

Ta piękna, elegancka i przestronna łazienka przeznaczona jest dla rodziny. Jako jedyna łazienka w całym mieszkaniu miała spełniać oczekiwania wszystkich domowników. I wszyscy byli zgodni co do tego, że musi znaleźć się tutaj wanna. Chociaż było miejsce również na kabinę,  właściciel pozostali przy klasycznym wyposażeniu strefy kąpielowej. Nie zdecydowali się również na parawan nawannowy, gdyż bliższa ich sercu była czysta forma niż praktyczne udogodnienia. 

Tutaj czysta forma po prostu dyktuje warunki. Zachwycają designerskie formy ceramiki, wysokość i sposób wyeksponowania umywalki. Nietypowy, bo na niskim postumencie, pełniącym rolę półki. Dominującymi barwami jest biel i równoważące ją odcienie szarości. Minimalistyczne tło tworzą płytki o powierzchni przypominającej beton oraz drobne połyskujące kostki mozaiki. Dzięki zastosowaniu trzech rodzajów płytek ceramicznych szarość nie jest ani nudna ani monotonna. Z powodzeniem za to pełni rolę neutralnej bazy dla największej ozdoby tej łazienki - fototapety  z widokiem podwodnego świata, że wszystkimi odcieniami barw skrytymi w morskich głębinach. 

Te kolory, głównie lazury błękity, ale także odcienie pomarańczu sprawiają, że ściana nad wanną wprost eksploduje energią. Fototapeta został wykonana ze zdjęcia, które wcześniej zostało zalaminowane i od spodu naklejone na szkło hartowane. Dzięki takiej ozdobie łazienka zawsze wygląda świeżo, modnie i efektownie. 

PROJEKTANT

Anna Maria Sokołowska

Dragon Art Pracownia Projektowa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA