Zobacz galerię [10 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
10 lut 2016 15:14

Biała łazienka – projekt ze schowkami na 5 metrów

Na pierwszy rzut oka trudno w tej białej łazience zauważyć jakiekolwiek schowki. Jest ich tutaj jednak mnóstwo! Biały kolor i mnóstwo światła sprawiają, że łazienka wydaje się być dużo większa.

Gdy wchodzi się do łazienki, wydaje się niezwykle jasna i przestronna. W rzeczywistości pomieszczenie ma tylko około 5 metrów kwadratowych powierzchni. Wrażenie powiększenia to efekt wielu pomysłowych rozwiązań.

Przede wszystkim w łazience jest dużo bieli oraz światła. Energooszczędne oświetlenie diodowe jest ukryte w niszach ścianach, wnękach, a nawet pod wanną. Rachunki za energię elektryczną są niskie, a łazienka – dosłownie – lśni światłem.

Właścicielom bardzo zależało, by w łazience było maksymalnie dużo miejsca do przechowywania. Co więcej, chcieli, by jak najmniej rzeczy było na wierzchu, nawet szlafroki. Cała ściana za sedesem zaś to zabudowa meblowa na kosmetyki. Przesłaniają je fornirowane drewnem fronty, dzięki czemu zawartość jest niewidoczna, a łazienka stała się przytulniejsza.

Przy wannie także znajduje się praktyczna wnęka z półkami na szampony i kosmetyki kąpielowe (niewidoczna od drzwi wejściowych). Dużo drobiazgów mieści się również w szafce podumywalkowej z dwiema dużymi szufladami. Jedna z nich to kosz na brudną bieliznę. Kosmetyki można też chować w szafce lustrzanej nad umywalką.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH