Urządzoną w stylu glamour łazienka cała skąpana jest w czerni. Projekt Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Urządzoną w stylu glamour łazienka cała skąpana jest w czerni. Projekt Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
24 lip 2014 09:01

Czarna łazienka z mozaiką. Kobiece wnętrze w nowoczesnym stylu

Łazienka skąpana jest w czerni, z wyjątkiem ściany, na której „wyrósł” ogromny, czerwony kwiat.

Położony nad brzegiem morza apartament został urządzony zgodnie z oczekiwaniami właścicieli w stylu glamour. Stanowi więc esencję tego, co najlepsze w aranżacji wnętrz, zachowując jednak odpowiednie proporcje w doborze dekoracyjnych wykończeń, struktur i materiałów. Będąc połączeniem klasyki z nowoczesnością, już od progu czaruje niezwykłą elegancją i luksusem. Zachwyca blaskiem i niezwykłą pałacową wytwornością.

Wnętrze w stylu glamour

Dominujące we wnętrzu dodatki w stylu glamour nie zakłócają jego harmonii. Szkło i błyszczące wykończenia ocieplają bardziej „miękkie” materiały – tapety, dywany i tapicerki oraz drewno. Pojawiające się w całym wnętrzu złoto dozowane jest z niezwykłym umiarem - zawsze w dodatkach, ale wyrazistych i ekspresyjnych. Spójna jest także kolorystyka we wszystkich pomieszczeniach. Brązy mieszają się z odcieniami kremów, pudrowego różu i nieco mocniejszej śliwki. Z tego kolorystycznego reżimu wyłamała się jedynie łazienka. Cała skąpana jest w czerni, z wyjątkiem ściany, na której „wyrósł” ogromny, czerwony kwiat.

Czarny kolor w łazience

Czarna łazienka stanowi stylistyczny przerywnik dla dominujących w całym wnętrzu ciepłych, kremowych barw. I choć te ostatnie wydają się być odcieniami bardziej pasującym do przestrzeni kąpielowych, to właśnie czerń pozwoliła uzyskać tak niepowtarzalny efekt. Jej zastosowanie na wszystkich okładzinach umożliwił metraż pomieszczenia. Duże, przestronne wnętrze nie tylko pomieściło wszystkie funkcje łazienki, ale i pozwoliło na zabawę przyjętą stylistyką. Stąd wygospodarowano tu miejsce na wygodny prysznic, elegancką komodę oraz wannę wolno stojącą. Ta ostatnia została wyróżniona w sposób szczególny – to ścianę tuż za nią wyłożono mozaiką z kunsztowną aplikacją. Za sprawą tej oryginalnej ozdoby kąpiel w kwiatach nabiera tu całkiem nowego sensu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH