W łazience zastosowano ponadczasowe zestawienie kolorów. Biel połączono z ciemną 
podłogą oraz ciemnymi płytkami ściennymi, które pojawiają się na fragmentach dwóch ścian. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

W łazience zastosowano ponadczasowe zestawienie kolorów. Biel połączono z ciemną podłogą oraz ciemnymi płytkami ściennymi, które pojawiają się na fragmentach dwóch ścian. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
10 cze 2015 10:26

Jasna łazienka. Piękne wnętrze dla dwojga

Łazienka została urządzona bardzo funkcjonalnie. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu poszczególnych elementów i uniwersalnemu połączeniu kolorów udało stworzyć się przytulne, ponadczasowe wnętrze.

Po wejściu do łazienki uwagę przyciąga wolno stojąca wanna o pięknym, opływowym kształcie. Obok niej, na ściance umieszczono baterię oraz praktyczną wnękę na kosmetyki. Na górnej części ustawiono zielone rośliny, które dodają wnętrzu charakteru.

Eleganckie wnętrze zaskakuje spójnością i przemyślanymi rozwiązaniami, wykorzystano w nim bowiem każdy centymetr. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu pomieszczenia właściciele mają do dyspozycji zarówno prysznic, jak i wolno stojącą wannę.

W łazience zastosowano stonowaną kolorystykę. Biel połączono z ciemnymi płytkami, które pojawiają się na podłodze i fragmentach ścian. Przyjemny kontrast dodaje wnętrzu elegancji. Klasyczna kolorystyka staje się łagodniejsza przy opływowych kształtach ceramiki. Dzięki zastosowaniu narożnej kabiny prysznicowej bez brodzika strefa prysznica została wydzielona za pomocą szklanych tafli. Takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzeń.

We wnętrzu zaprojektowano wiele miejsca na przechowywanie. Na białej szafce z czterema, praktycznymi szufladami, umieszczono dwie umywalki nablatowe, które nie odbiegają kształtem od pozostałej ceramiki. Nad szafką umieszczono szafkę z lustrzanymi frontami - idealne miejsce do przechowywania kosmetyków. Obok wanny i strefy prysznica zaprojektowano praktyczne wnęki na akcesoria kąpielowe.

Dobrze przemyślano kwestię oświetlenia. Nad lustrem znajdują się trzy, białe oprawy natynkowe, które dobrze oświetlają strefę umywalki. Pozostała część łazienki została oświetlona dzięki równomiernie rozmieszczony punktom.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH