Zobacz galerię [9 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
22 gru 2015 08:32

Jasna łazienka – projekt z szafkami do sufitu

Na pierwszy rzut oka nie widać, że w tej eleganckiej łazience są pralka i suszarka. Schowano je we wnęce, za białymi drzwiczkami. Pojemna zabudowa meblowa sięga sufitu!

Na wierzchu nie ma żadnych zbędnych przedmiotów. Wszystko zostało schowane w wysokiej zabudowie, za gładkimi, białymi frontami meblowymi. Gdy drzwiczki są zamknięte, bardzo trudno się domyślić, że wewnątrz znajduje się domowa pralnia. Tutaj umieszczono pralkę, a na niej – w słupku – suszarkę.

Pralka i suszarka są połączone specjalnym łącznikiem wyposażonym w blat, który można wysunąć, aby odstawić kosz z ubraniami. Obok są półki na środki czystości. Na czas prania drzwiczki wysokiej zabudowy można szeroko otworzyć. Po ich zamknięciu łazienka to szykowne wnętrze, w którym wzrok przyciąga onyks.

Onyks jest wyjątkową dekoracją łazienki. Ma piękny musztardowo-złoty kolor. Jego urodę wyeksponowano na dużej powierzchni ścian w kabinie prysznicowej. Gdy włącza się oświetlenie, wzór kamienia mieni się jak ekskluzywna biżuteria.

Neutralne tło tworzy biel. W tym kolorze jest nawet przycisk spłuczki sedesu! Duże lustro nad umywalką powiększa niewielką przestrzeń.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH