Na wklejanym lustrze zamontowano ozdobne kinkiety.  Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Na wklejanym lustrze zamontowano ozdobne kinkiety. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
09 lut 2014 05:56

Klasyczna łazienka. Wybierz czerń i biel

Czarno - białe wnętrza są ponadczasowe. Wprowadzenie tak silnego kontrastu daje zawsze doskonały efekt. Tym razem wnętrze w stylu klasycznym, szykowne, eleganckie, niemal pałacowe, ale bez przesadnej stylizacji.

Większość powierzchni wykończonych zostało w białym kolorze. Czerń zastosowano na podłodze, obudowie stelaża i wanny. Jednak w każdym z tych trzech przypadków mamy do czynienia z inną fakturą. Podłoga, to duże, matowe płytki, stelaż wykończono ceramiką polerowaną na wysoki połysk, a wannę otacza misterna mozaika.

Pomalowane na biało ściany ozdobiono płytką ułożoną w karo, poprzetykaną srebrnym dekorem. Stylizacja przypomina tapicerkę z wytwornego mebla. Wannę „wtopiono” w obudowę, dzięki czemu uzyskano dużo miejsca na akcesoria toaletowe. Nad wanną zamontowano okrągły drążek z efektowną kotarą, dzięki której, będzie można komfortowo skorzystać z funkcji prysznica. Tuż obok wanny zamontowana została pięknie zdobiona umywalka z szafką malowaną na wysoki połysk. Niezwykłym elementem dekoracyjnym mebla jest uchwyt szuflady.

Lustro powiększa

Pomieszczenie nie jest duże, przestrzeni dodaje lustro nad umywalką wklejone na całą szerokość ściany. Na lustrze zamontowano kinkiety, pełniące głównie rolę dekoracyjną. Na przeciwległej ścianie zawieszono czarno – białą fotografię w imponującej ramie.
Każdy detal pomieszczenia nie jest przypadkowy, całość zachowana została w jednej stylistyce. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH