Ściana z pustaków szklanych, ustawiona po linii łuku, dodaje przestrzeni nowych wymiarów. A kiedy pani domu zażywa wieczorem kąpieli, blask świec i kryształowego oświetlenia odbija się tajemniczą poświatą w holu i salonie... Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Ściana z pustaków szklanych, ustawiona po linii łuku, dodaje przestrzeni nowych wymiarów. A kiedy pani domu zażywa wieczorem kąpieli, blask świec i kryształowego oświetlenia odbija się tajemniczą poświatą w holu i salonie... Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
02 marz 2010 10:21

Kryształowa rapsodia

Łazienka powinna mieć swój styl i rytm. W przypadku tej nie ma wątpliwości, że jest jak dobrze skomponowany utwór. Trochę kryształków, świeże kwiaty, pudrowy róż, srebro i czysta biel – wszystko dobrane według gustu jej użytkowniczki, czyli kobieco i z powabem.

Katarzyna to prawdziwa kobieta, subtelna i zmysłowa. I takie jest również jej mieszkanie. Strefy relaksu – sypialnię i łazienkę – postanowiła urządzić „w swoich kolorach”: kojących i słodkich kremach, bieli, a wszystko delikatnie zabarwione różem. O pomoc poprosiła arch. Małgorzatę Mazur, która jest specjalistką w temacie glamour. Nic więc dziwnego, że owocem tego duetu jest kreacja subtelna, ale wyrazista za sprawą ekstrawaganckich błyskotek.

Łazienka nie jest wyposażona standardowo. Stereotypom sprzeciwiają się bowiem iście salonowe detale, jak kryształowe oświetlenie w postaci sporego, pięcioramiennego żyrandola i równie strojnego kinkietu oraz biała tapeta z opalizującym ornamentem. Te elektryzujące smaczki wyeksponowane są na szlachetnym tle białego gresu polerowanego, którym obłożono podłogę i wannę oraz zjawiskowych srebrnych płytek i lustrzanych kafli na ścianach przy wannie.

Kasia lubi otaczać się pięknymi rzeczami, nawet w łazience chciała mieć ulubione bibeloty. Architekt zaprojektowała więc rząd półek, które poza dekoracyjnymi drobiazgami, mieszczą również ręczniki. Natomiast wszelkie łazienkowe drobiazgi kryją się w szafce nad sedesem – która nie absorbuje przestrzeni, stanowiąc fragment obudowy stelaża (firmy Grohe). Kosmetyki można pochować również w przestronnej komodzie pod umywalką, dzięki czemu w łazience panuje porządek, a na wannie jest miejsce na ulubione kwiaty i nastrojowe świece

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • studentka, 2011-11-10 12:15:00

    Witam mam pytanie czy może ktoś napisać jak dokładnie nazywają się te srebrne płytki ? dziękuję
  • Gość, 2011-01-26 13:11:35

    Ja mam płytki rapsodia w Łazience i po pół roku uzytkowania, zaczęły pękać pajęczynowato około 50 %

POLECAMY W SERWISACH