Proste, geometryczne formy umywalki i szafki dobrze wpisują się w minimalistyczną koncepcję aranżacji wnętrza. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Proste, geometryczne formy umywalki i szafki dobrze wpisują się w minimalistyczną koncepcję aranżacji wnętrza. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 paź 2014 14:57

Łazienka dla rodziny – mała, ale praktyczna

Mimo niewielkich rozmiarów łazienka dla rodziny jest praktyczna. Urządzona pomysłowo zapewnia nie tylko wygodę, ale także, za sprawą wykorzystanej w aranżacji zieleni, nastraja optymistycznie.

Jasna, elegancka i optymistyczna łazienka przeznaczona jest dla rodziny. Biorąc pod uwagę styl życia użytkowników zdecydowano się na rezygnację z wanny. Istniejąca we wnętrzu nisza została natomiast wykorzystana do urządzenia prysznica we wnęce. Zamiast tradycyjnej kabiny, która zakłóciłaby minimalistyczny charakter aranżacji. Wystarczyło dopasować drzwi, które zamykają wnękę.

Takie rozwiązanie umożliwiło zaoszczędzić sporo miejsca. W efekcie miejsce na przeciwko prysznica, gdzie w pierwotnej koncepcji miała znaleźć się wanna, zostało wykorzystane zgodnie z potrzebami rodziny. Urządzono tam wygodną, podręczną strefę przechowywania. Regał z półkami aż do sufitu mieści zapasowe ręczniki, detergenty i niezbędne łazienkowe akcesoria. Przesłonięty został zieloną kotarą, którą można łatwo i szybko odsłonić, aby uzyskać dostęp do potrzebnych przedmiotów. Jej styl i kolor dodaje także wnętrzu energii i czyni biała, minimalistyczna łazienkę bardzo przytulną o optymistyczną.

Pozostałe elementy wyposażenia zachowują nowoczesny charakter i zapewniają łazience modny wygląd na lata. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH