Zobacz galerię [7 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
13 sty 2016 08:06

Łazienka na piętrze – gotowy projekt w bieli

Piękna, biała łazienka znajduje się na piętrze domu. Obok jest sypialnia państwa domu oraz pokoje trójki dzieci. Na co dzień korzysta z niej cała rodzina.

Łazienka zajmuje pomieszczenie pod skosem na piętrze domu. Jego powierzchnia to około 11 metrów kwadratowych. W rzeczywistości – ze względu na obecność skosów dachowych – do wykorzystania był trochę mniejszy metraż.

Łazienka jest urządzona w stylu nowoczesnym, z elementami zainspirowanymi stylem glamour. Znajdują się tutaj stare przedmioty, które pani domu kupiła na targach staroci. To m.in. konsola pod umywalką, szafka oraz ramy obrazu i jednego z luster. Wszystkie przeszły renowację. Teraz przeżywają w łazience drugą młodość.

W rzeźbione ramy z targu staroci, pomalowane na kolor starego złota, oprawiono dużą fotografię Marilyn Monroe. Konsola i szafka zaś to obecnie meble łazienkowe.

W łazience dominuje biel. Wnętrze jest jasne, lekkie, bardzo zwiewne. To biel o urozmaiconych fakturach – od gładkich (płytki i ściany), po rzeźbione w stylu barokowym (dekoracje na meblach). Fragmenty ścian pomalowano na szary kolor, dlatego wnętrze nie jest sterylne. Na neutralnym, szarym tle wyeksponowano piękną wannę z baterią podłogową.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH