Zobacz galerię [9 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
01 lut 2016 08:28

Łazienka na poddaszu – gotowy projekt przy sypialni

To jedna z kilku łazienek w przestronnym domu. Nowoczesna i wygodna. Rano można szybko przygotować się do wyjścia, a wieczorem odpocząć w wannie. Jej fioletowo-szara kolorystyka wycisza i daje poczucie bezpieczeństwa.

Rzadko się zdarza, by dom i aranżacja jego wnętrz były projektowane jednocześnie. Tak właśnie było w tym przypadku. Początkowo właściciele szukali szukali gotowego, dużego domu, który mogliby przystosować do potrzeb rodziny z dziećmi. W końcu zdecydowali się na jego wybudowanie. Wszystkie pomieszczenia są takie, jak sobie wymarzyli: przestronne, nowoczesne, skrojone dokładnie pod ich potrzeby.

Przytulna kolorystyka

Fioletowo-szara łazienka znajduje się obok sypialni na poddaszu. Jej kolorystyka wycisza, ale jednocześnie sprzyja pozytywnemu podejściu do codziennych wyzwań. Drewniane elementy – szafki podumywalkowe oraz zabudowa stelaży sedesu i bidetu – to nawiązanie do natury. Sprawiają, że nowoczesna łazienka jest bardziej ciepła w odbiorze.

Wrażenie przytulności potęguje skos dachowy. Jest on także ciekawym urozmaiceniem przestrzeni wnętrza. Już przy projektowaniu budynku układ i wysokość skosu zaplanowano tak, by nie utrudniał korzystania z łazienki. Pod oknem dachowym ustawiono wannę – to strefa relaksu. Po przeciwnej stronie znajduje się duży prysznic. Tutaj można skorzystać m.in. z kąpieli w strugach deszczownicy.

Dla dwojga

Dwie umywalki umożliwiają korzystanie z łazienki dwóm osobom jednocześnie. W bardzo dużej szafce podumywalkowej jest mnóstwo miejsca na kosmetyki i przybory toaletowe. Na wierzchu pozostaje tylko to, co dekoruje łazienkę.

Aranżacja jest prosta, nowoczesna, ale efektowna. Okrągłe lustra oraz nadruk z kolorowymi kleksami nad sedesem i bidetem dodają jej modnej dynamiki.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH