Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fragment ściany pomiędzy obudową wanny a skosem dachowym pokrywa szkło z nadrukiem zdjęcia z widokiem na nocną panoramę Manhattanu. Obudowę wanny pokrywa mozaika. Zamontowana na rancie bateria to model 3-otworowy z czerwonym uchwytem. Fot. Bartosz Jarosz.

Fragment ściany pomiędzy obudową wanny a skosem dachowym pokrywa szkło z nadrukiem zdjęcia z widokiem na nocną panoramę Manhattanu. Obudowę wanny pokrywa mozaika. Zamontowana na rancie bateria to model 3-otworowy z czerwonym uchwytem. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 19 wrz 2014 14:46 (aktualizacja: 24 wrz 2014 08:36)

Łazienka na poddaszu: piękne wnętrze dla dwojga

Przeznaczona dla pana i pani domu łazienka na poddaszu jest nowoczesna i praktyczna. Jednocześnie wyraża charakter i styl młodego małżeństwa.

Funkcjonalna, nowoczesna, użytkowana podczas codziennej toalety. A jednak oryginalna, klimatyczna i odznaczająca się wyjątkową lekkością, którą zapewnia połysk płytek i kolorowa poświata sączącego się przy podłodze ledowego światła. Taka jest ta przeznaczona dla młodego małżeństwa łazienka.

Kompozycja czerni oraz bieli stanowi bazę aranżacji łazienki. Z jednej strony nowoczesnej, dzięki prostej, geometrycznej formie mebli z czarnymi lakierowanymi frontami z MDF-u i blatem umywalkowym z kompozytu mineralnego. Z drugiej – przemycającej klimat buduaru, nastrojowej, wyciszonej strefy zarezerwowanej wyłącznie dla dwojga. A to za sprawą architektury pomieszczenia, która zadecydowała o umieszczeniu wanny pod skosem dachowym i wyboru jej formy o subtelnym, owalnym kształcie.  

Wanna zajmuje szczególne miejsce w projekcie tej łazienki. I to z kliku powodów. Ze względu na lokalizację, bowiem okno dachowe nad wanną gwarantuje przepiękną scenerię dla kąpieli - zwłaszcza wieczornych. Także z racji wykończenia. Mozaika oraz linia świetlna LED z kolorowymi diodami umieszczona w dolnej krawędzi obudowy, kilka centymetrów na podłogą, dodaje wnętrzu niezwykłego połysku, który sprawia, że łazienka jest lekka i świetlista. No i prawdziwa wisienka na torcie – szkło z nadrukiem cyfrowym, którym wykończony został fragment ściany nad wanną. Zdjęcie z widokiem na nocną panoramę Nowego Jorku, z migoczącymi tysiącami świateł słynnymi drapaczami chmur, pozwala naprawdę odpocząć w kąpieli. 

PROJEKTANT

Marta i Tomasz Kilan

M-3 Projekt - Pracownia Projektowa

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA