Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Łazienka ulokowana jest pod skosami. Ze względu na to że kształt pomieszczenia jest nieregularny główną dekoracją stanowi podłoga-obraz. Wybrano piękny onyks z rysunkiem przenikających się barw. Fot. Bartosz Jarosz.

Łazienka ulokowana jest pod skosami. Ze względu na to że kształt pomieszczenia jest nieregularny główną dekoracją stanowi podłoga-obraz. Wybrano piękny onyks z rysunkiem  przenikających się barw. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 23 wrz 2014 13:19 (aktualizacja: 25 wrz 2014 08:18)

Łazienka na poddaszu: polecamy wnętrze z kamieniem na podłodze

Główną ozdobą tej komfortowej łazienki na poddaszu jest piękny onyks na podłodze. Jego "chmurzasty" rysunek prezentuje się niczym narysowany przez Naturę obraz.

Łazienka na poddaszu jest jasna, lekka i niezwykle oryginalna. Na niemal neutralnym tle aranżacji, w której przeważa biel królują designerskie przedmioty oraz kamienna podłoga z onyksu.

Elementy wyposażenia zlewają się tu z tłem, ale jest to zabieg jak najbardziej celowy. Dzięki temu wnętrze charakteryzuje się wyjątkową lekkością. W takim otoczeniu można na chwilę oderwać się od rzeczywistości. I takie było założenie projektu projektu. Energiczny, uprawiający sport pan tego domu potrzebował komfortowej łazienki na poddaszu, która przyniesie ukojenie i wypoczynek. Dlatego autorzy projektu zaproponowali nowoczesny, dość sterylny design. 

Reprezentujące minimalistyczny styl sprzęty ograniczone zostały do minimum. W aranżacji dominuje prostota i oszczędność form. Jednak wszystkie przedmioty i elementy zabudowy zostały zaprojektowane w niezwykle przemyślany, a niekiedy także zaskakujący sposób.  

Umieszczona pod oknem umywalka zabudowana jest białym kompozytem, tworząc czystą, ciosaną bryłę. Miejsce pod blatem zostało natomiast przeznaczone na kontenerek na kółkach, w którym przechowywane są kosmetyki i przybory toaletowe.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA