Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Główną ozdobą łazienki jest piękna, fioletowa mozaika na ścianie w głębi pomieszczenia, której kształt określa skos dachowy. Fot. Bartosz Jarosz.

Główną ozdobą łazienki jest piękna, fioletowa mozaika na ścianie w głębi pomieszczenia, której kształt określa skos dachowy. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 19 sty 2015 10:01 (aktualizacja: 20 sty 2015 08:52)

Łazienka na poddaszu. Zobacz wnętrze w modnym fiolecie

Łazienka, z której wchodzi się bezpośrednio do sypialni to wnętrze zaprojektowane dla dwojga. W komfortowym salonie kąpielowym na poddaszu rządzą modny fiolet i szarości.

Ta modna, wygodna i nowoczesna łazienka znajduje się na poddaszu domu. Pomimo skosu dachowego, który obejmuje całą długość pomieszczenia, wnętrze jest przestronne i komfortowe.

Sprzęty zostały funkcjonalnie rozmieszczone oraz obudowane w sposób praktyczny i efektowny. Spory metraż pozwolił na umieszczenie zarówno wanny jak i prysznica - we wnęce w głębi pomieszczenia. Na obszernej komodzie można było swobodnie zmieścić dwie umywalki, a nad każdą zawiesić osobne lustro. Tak powstały oddzielne strefy, przy których każdy z użytkowników można wykonać poranną i wieczorną toaletę - wygodnie, nawet jednocześnie korzystając z łazienki.

Przestronny charakter wnętrza tworzą także proste, geometryczne kształty wyposażenia oraz zabudowy, a także kolory i materiały wykorzystane w aranżacji. Szarości ścian oraz podłóg ocieplają fornirowane elementy zabudowy. Obudowa stelaży, komoda łazienkowa w ciepłym miodowym odcieniu, z wyraźnym rysunkiem słojów zapewnia nie tylko wizualne ocieplenie, ale także gwarantuje ponadczasowy wygląd wnętrza. 

Z kolei fioletowa mozaika, zapewnia łazience elegancki charakter i stanowi niebanalną ozdobę. Będąc jednocześnie praktycznym materiałem wykończeniowym zdobi wnętrze, ożywia je modnym kolorem.

PROJEKTANT

Małgorzata Galewska

Epoca - Pracownia Projektowa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA