Jasne odcienie bieli przełamuje szara podłoga i przyjemny kolor drewna z ciekawą fakturą. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Jasne odcienie bieli przełamuje szara podłoga i przyjemny kolor drewna z ciekawą fakturą. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
27 maj 2015 13:03

Łazienka przy sypialni. Jasne wnętrze na poddaszu

Łazienkę urządzoną na poddaszu połączono z sypialnią. Oba wnętrza utrzymane w jasnej, stonowanej kolorystyce tworzą spójną, funkcjonalną całość.

W sypialni, podobnie jak w łazience głównym, dominującym kolorem jest biel. Dzięki jasnym kolorom wnętrze urządzone na poddaszu jest bardzo przestronne. We wnętrzu zdecydowano się na stonowaną, neutralną kolorystykę. Szare płytki podłogowe delikatnie kontrastują z jasnymi okładzinami ściennymi. Wnętrze ocieplają jasne meble z łagodnym rysunkiem drewna.

W łazience zdecydowano się na pomysłowe wydzielenie strefy prysznica. Z jednej strony znajduje się przeszklona ściana, która wizualnie łączy oba, sąsiadujące pomieszczenia. Odważne rozwiązanie dodatkowo wprowadza do łazienki światło dzienne. Z drugiej strony umieszczono wysoką, gładką taflę szkła sięgającą do sufitu. Nad wydzieloną kabiną umieszczono praktyczną, sufitową deszczownicę.

Strefę umywalki wyznacza lustro umieszczone na całej wysokości ściany, które powiększa optycznie przestrzeń. Pod umywalką znajduje się praktyczna szafka wykonana na wymiar. Nad umywalką symetrycznie umieszczono wiszącą, dekoracyjną lampę. Pozostałą część łazienki oświetlono dzięki punktom umieszczonym w suficie.

Projekt: arch. Kamila Paszkiewicz, Paszkiewicz Design.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH