Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Duża i przestronna łazienka została zaaranżowana dla dwojga. Projekt Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.

Duża i przestronna łazienka została zaaranżowana dla dwojga. Projekt Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 sie 2014 10:26 (aktualizacja: 28 sie 2014 08:27)

Łazienka przy sypialni - stworzona dla dwojga

Elegancka, stylowa, niepozbawiona jednak wigoru. Ta łazienka to prawdziwe królestwo Pani i Pana domu.

Główna łazienka właścicieli została ulokowana tuż przy sypialni. Aby w pełni zaznaczyć jej intymny, prywatny charakter można z niej korzystać wchodząc jedynie przez te pomieszczenie.

Obie przestrzenie użytkowe utrzymane zostały także w podobnej stylistyce, służącej wypoczynkowi i relaksacji. Stąd łagodna biel oraz stonowane szarości okładzin ściennych ocieplone zostały drewnem w jasnym wybarwieniu – materiałem szlachetnym, charakterystycznym dla wnętrz salonów SPA. Obecne jest ono na frontach szafek oraz zabudowie WC w postaci eleganckiego forniru. Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest tu ozdobna mozaika w pięknym fioletowym kolorze. Zdobi ona dwie równoległe względem siebie ściany – zamykając łazienkę w plastyczne ramy.

Jak przystało na wnętrze stworzone dla dwojga łazienka jest duża i przestronna. Dzięki temu udało się tu nie tylko zmieścić wszystkie jej funkcje, ale też zadbać, by swobodnie mogły z niej korzystać dwie osoby jednocześnie. Stąd poza wygodną wanną zamontowaną pod oknem połaciowym umiejscowiono tu dużą kabinę prysznicową, którą wykonano na zamówienie. Także strefa umywalkowa została przygotowana dla dwojga – dwie umywalki zamontowane na blatach pojemnej szafki uzupełniają dwa okrągłe lustra. Dzięki takim rozwiązaniom jest tu nie tylko ładnie, ale i bardzo wygodnie. Zwłaszcza, że to wnętrze ulokowane pod skosami poddasza.

PROJEKTANT

Małgorzata Galewska

Epoca - Pracownia Projektowa

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA