Elegancka łazienka w beżach to wnętrze stworzone z myślą o wygodzie dwóch osób. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Elegancka łazienka w beżach to wnętrze stworzone z myślą o wygodzie dwóch osób. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Judyta Kokoszkiewicz
05 lis 2015 15:05

Łazienka w beżach – gotowy projekt

Aranżację wyróżniaja przede wszystkim stonowana, beżowa kolorystyka oraz klasyczne formy. Można się tu poczuć jak w domowym salonie SPA.

Odprężeniu służy nie tylko komfortowa wanna, ale też bardzo stylowa, niemal niewidoczna, kabina prysznicowa. Ta modna łazienka położona jest w eleganckim domu zaprojektowanym z myślą o wygodzie nowoczesnej, czteroosobowej rodziny. Podobnie, jak w pozostałych wnętrzach, projektantka Beata Ignasiak zaproponowała tu bardzo elegancką i ciepłą kolorystykę.

Ponadczasowe beże i brązy za ścianach salonu kąpielowego sprawiają, że chce się tu odpoczywać. Duża, komfortowa łazienka to pomieszczenie położone na piętrze, tuż przy sypialni państwa domu. Życzeniem inwestorów było, by panowały w nim ciepłe, przytulne barwy, dlatego zarówno ściany, jak i podłogę obłożono eleganckim, jasnym marmurem.

Do dyspozycji domowników pozostaje duża, dwuosobowa kabina, która nie zajmuje optycznie zbyt wiele miejsca, dzięki czemu zmieściła się także wanna oraz dwie umywalki. Całość została wizualnie powiększona przez duże okno i równie imponujących rozmiarów lustro. Dzięki temu zabiegowi przestrzeń łazienki wydaje się o wiele większa niż jest w rzeczywistości i podobnie, jak każdy element wystroju całego domu sprzyja przyjemnemu wypoczynkowi.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH