Proj. Małgorzata Borzyszkowska, Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Proj. Małgorzata Borzyszkowska, Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
28 marz 2014 11:04

Łazienka w klubowym klimacie. Zastosowanie mozaiki we wnętrzu

Bardzo oryginalna i zaskakująca, ale niezwykle efektowna. Zobacz łazienkę, która niemal cała lśni blaskiem mozaiki.

To bardzo zdecydowane wnętrze. Choć ciemne, to dzięki zastosowanym materiałom pełne blasku i energii. Ściany wyłożone zostały błyszczącą mozaiką w zestawieniu kremowo – czarnym. Tylko podłoga wykończona jest w matowych płytkach ceramicznych. Do tego wkomponowano urządzenia sanitarne o oryginalnym wzornictwie, wykonane z metalu. Doskonale wpasowały się w klimat wnętrza.

Na suficie zamontowano szkło, które odbija ciemną posadzkę, a w nim punktowe oświetlenie. Łazienka ma nieco klubowy klimat, ale właśnie o to chodziło inwestorom. Ma być zaskakująca, odważna i olśniewająca. Ponieważ pomieszczenie jest niewielkie, nad umywalką zamontowano dużą taflę lustra, które wzmaga wrażenie przestrzenności. Dodatkowo odbija blask mozaiki i strugi świetlne reflektorów. Z pewnością to niebanalne rozwiązanie zaskoczy niejednego gościa. 

Mozaika, to materiał, który niezwykle podnosi estetykę pomieszczenia. Jednak aby dobrze wyglądała musi być doskonale położona. Warto zainwestować w profesjonalistę z doświadczeniem, który podejmie się tego zadania. Krzywo ułożone drobne kafelki zniszczą wizerunek nawet najbardziej wymyślnej aranżacji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH